cosmetics, life & stories, photos

November 30, Friday

posted by cassidy on 2012-11-30 at 1.49 PM, 2 comments

Myslela jsem, že tu tyhle fotky objeví dřív, ale začátek týdne byl ve znamení hodně smutné události a velké ztráty, takže na nějaké povídání o příjemně stráveném dni jsem neměla ani pomyšlení. Smutno je mi pořád, ale nenadělám nic.

Na pátek jsme si naplánovaly výlet s Terkou. Dlouho jsme se neviděly, už bylo na čase domluvit nějakou shopping tour, ty nám totiž společně vždycky šly. Proběhly jsme centrum Prahy, stavily se na oběd číslo jedna v Bageterii, probraly všechno, co bylo potřeba a měly jsme se vážně dobře. Ještě, že jsem den předtím dokončila Project 20 pan (část 1 tu, část 2 zatím ve fázi přípravy), zastavily jsme se totiž ještě na výprodeji kosmetiky a některým věcem opravdu nešlo odolat :) A to jsem byla vážně vybíravá, Terka odcházela snad s trojnásobným množstvím. Cestou zpět jsme si udělaly zastávku v ghettu u Rádi na Koh-i-Nooru, protože nás pozvala na oběd číslo 2 a to se neodmítá! :) Tam taky vznikly tyhle fotky – má tak ošklivý výhled z balkonu, že se až hodil na vyfocení :D

Úlovky! Největší radost mám asi ze světlých stínů a tvářenky Manhattan (vlevo), které díky minimalistickému balení nezaberou žádné místo, Essence paletky na obočí a Catrice rtěnky, která má super barvu a je moc příjemná na rtech.

Pořád čekám, až mi dorazí další smashbook z hromadné objednávky, kterou vyřizovala Puffin (dík dík dík!). Vyšel totiž nový, jak bych bez něj mohla žít, že. Nemůžu se ho dočkat a pošta se zrovna s tímhle balíkem musí TAK flákat! Ale namotivovalo mě to k dolepení posledních stránek – roadtripu, takže jestli jste z těch, které to zajímá – stay tunned, objeví se tu co nevidět.

Nevím, v čem mám jít večer na ples!

2 Comments

  • Reply Jane 2012-12-04 at 6.11 PM

    Já mám takovou radost, že píšeš! <3 A posílám virtuální podporu.

  • Reply moniskka 2012-12-01 at 2.15 PM

    na te prvni fotce ti to tak moc slusi!!!!! ach!! :-*

  • Leave a Reply