do, make, create, life & stories, photos

December 1, Saturday

posted by cassidy on 2012-12-01 at 1.39 PM, 6 comments

První prosinec.. Fotím si tu tak to nově dolepený léto a přijde mi, že poslední tři měsíce utekly jako voda. Úplně prostě roadtrip, září, slunce, a najednou jsou skoro Vánoce. Radši bych si lízala rány po protančené noci v  posteli, deadliny školních prací se neúprosně blíží, tak mi nezbývalo, než (sice v pyžamu) zasednout k počítači (a při té příležitosti šérnout tohle). Mám skvělý výhled z okna na sluníčko prosvěcující mlhu nad řeknou, tenká vrstva námrazy se třpytí, do sluchátek mi hraje ChristmasFM rádio a mám z toho všeho tak dobrou náladu, že mi ta škola nakonec snad nakonec ani tolik nevadí. Nebo takhle – jde o to, že mi nevadí něco dělat, věnovat tomu čas, spíš začínám být ve stresu z toho, že nebere konce, že s některými věcmi si prostě nevím rady a nemá mi kdo pomoct.

Na večer mám slíbené rozvícení stromu na Staromáku, snad se Tomovi nějak neočekávaně neprotáhne práce.

Tady máte dolepený zelený Eco smashbook, stránkou “Ciao, Hello, Bonjour, Hola, Hallo, Aloha” začíná žlutý International. Myslím, že vzhledem k tomu, co ho čeká, je to správná volba :) Nadšení stále neopadlo, zase jsem strávila dobrou půlhodinu prohlížením všech starších stránek. Mám dojem, že mě to nepřestane bavit nikdy.

Musím říct, že takhle vyfocené to trochu ztrácí svoje kouzlo, ale ve skutečnosti tím, jak jsou nařachlé všemi těmi zážitky a vzpomínkami, jsou k nezaplacení. I když mám všechny fotky na blogu, i když tady k nim je i spousta slov, ty papírové mám asi radši :)

6 Comments

 • Reply Jane 2012-12-04 at 6.06 PM

  <3 (beze slov)

 • Reply cassidy 2012-12-04 at 11.48 AM

  Moni, šérni někam tvůj, ráda bych ho viděla! :)
  Skalain, děkuju!
  Puff, těším se na tvůj :P Jo, já taky, asi bude další na řadě, uvidíme. Je to závislost, jednou musím mít všechny :D
  Chris, ale jsou fakt jen vytisklý na obyčejnej papír na domácí tiskárně :)

 • Reply Chris 2012-12-03 at 10.54 PM

  jak děláš ty černo-bílý popisky? nepřijdou mi jen vytisklý z počítače a vypadají dobře :)

 • Reply Puffin 2012-12-01 at 8.52 PM

  Je to krásný, Cass!
  Taky mě to fascinuje, jak si s tím smashem každej udělá to, co se mu hodí… Taky mám Eco a hrozně se těším, až s ním něco začnu, ale zatím pořád vyčkávám na pravou inspiraci.
  Tak jsem zvědavá, dámy, jak si za rok budem sharovat fotky z toho 365-kovýho :D :D

 • Reply skalain 2012-12-01 at 7.56 PM

  bozi

 • Reply moniskka 2012-12-01 at 2.16 PM

  zajimavy, ze jak mam ten svuj international, tak jsem zvykla uplne na ty svoje stranky a najednou ho vidim u tebe a je uplne jinej!!! to je super, jak je to variabilni :-)

 • Leave a Reply