Italy, life & stories, parties & events, photos, travels

September 29, Saturday

posted by cassidy on 2012-09-29 at 6.50 PM, 3 comments

ROADTRIP, den 2

Celkem dlouho jsme dospávali předchozí noc probdělou v autě a to, jak se nám večer chtělo víc kecat o všem možným  i nemožným než jít spát. Na sobotu jsme měli naplánovaný odpočinek, pláž a moře v Lignanu, kam jsem se po třech letech moc ráda vrátila. Kemp s pláží přímo sousedil, nic lepšího si člověk nemůže ani vymyslet.

Fascinováni teplým pískem. Všichni úplně mimo :D

Nemohli jsme se nabažit teplého písku a ačkoli slunce už tolik nepálilo a nohy po pár minutách chůze vodou dokonce i docela zábly, byli jsme všichni strašně šťastní a spokojení, jak máme skoro výhradně pro sebe kilometry pláže a proti počasí v Čechách je vážně teplo.

Radost :)

Mysleli jsme, že budeme mít sílu maximálně na to se tam svalit a ve spánku na ručnících si užívat poslední sluníčko. Proto nás všechny hodně překvapilo, že jsme pořád šli a šli a vlastně chodili celé odpoledne, přešli jsme celý poloostrov od paty až na úplnou špičku a zase zpět do kempu. Sedm hodin, čtrnáct kilometrů. Ke konci jsme už ale vážně nemohli.

Oblíbené rozsáhlé letovisko, které je celé prázdniny hlava na hlavě, bylo jako město duchů. Apartmány prázdné, zavřené okenice, nikde nikdo, zavřené supermarkety.. Byli jsme rádi, že alespoň na hlavní promenádě se nám povedlo sehnat pizzu k umlčení kručících žaludků. Strašný nezvyk, ale na druhou stranu bylo skvělé projít si město bez toho, aniž bychom se museli neustále hledat, hlídat, kde se kdo zpozdil, prodírat se davem.

To be continued.

Fotky by Jura, Tom, Zuu

3 Comments

  • Reply lucienda 2012-09-30 at 8.20 PM

    <33333 teplo, slunce, moře, pláž = nejvííc :)) super, že jste to takhle dobře všechno chytli a bez těch lidí je to hned lepší :)

  • Reply Jane 2012-09-30 at 3.30 PM

    My takhle byli po sezóně v Rimini a bylo to přesně jak popisuješ, ale v dobrým. :) Těším se na pokračování…

  • Reply Kristýna 2012-09-29 at 11.01 PM

    Zase nemůžu napsat nic jiného než to, že Vám závidím. Já ležím v županu a s červeným odřeným nosem od neustálého smrkání. Fotky jsou krásný, hned jak se uzdravím, musím taky někam “vypadnout” :)

  • Leave a Reply