life & stories

October 2, Tuesday

posted by cassidy on 2012-10-02 at 5.28 PM, 7 comments

První týden ve škole vůbec nebyl tak hrozný a vyčerpávající, jak jsem čekala, jsem příjemně překvapená. Možná už jsem vážně posílená (když mě minulý semestr nezabil) :D

Vyučující vesměs vypadají dobře, mnohem míň vyhroceně, vesměs zábavně a sympaticky, doufám, že to není jen první dojem a budu se moct poplácat za dobrý výběr XDD Vypadá to, že průběh semestru by mohl být vážně docela v pohodě. O to horší asi bude zkouškové, ale to je zatím daleko a radši na to nemyslím :D

Měla jsem taky první hodinu aerobiku – pořád mi zbývá odchodit si druhý povinný semestr tělocviku, po ne-zrovna-nadšení z posilovny jsem se rozhodla pro změnu. Úplně jsem už zapomněla, jak mě aerobik bavil, byla jsem nadšená! Doufám, že mě to nepřejde, protože to bylo vážně super. A taky ten dokonalý pocit, když jste v něčem fakt dobří XDDDDDD Mě trochu škodolibě těšilo, jak proti většině holek v tělocvičně zvládám a dokážu si to užívat :D Lektorka milá, energická, pozitivní záře z ní všude okolo, STRAŠNÁ KORBA!! Prosím, ať mě to baví i dál, loňský zimní semestr v posilovně s člověkem, který nás neustále nutil zvedat vyšší váhy, než jsme chtěly, a rotoped neuznával jako cvičební stroj, pro mě bylo docela peklo a hodiny nekonečné.

Byly mi doručeny dárečky od Nat, máme strašný dealy furt. Impy by mohl pracovat jako full time kurýr xDDDD A můj nový hrneček nejoblíbenější. Půl litru – na podzim ideální!

Ve středu mi do školy přišla sms, ať dorazím na Open Air na Strahov. Z poslední přednášky – logistiky jsem tedy cestovala na Strahov, poznala T. spolužáky a líbilo se mi tam. Strahovské koleje jsou vážně peklo, ale při takových akcích k nezaplacení. V osm hodin sice na bloku 6 nebyl na chodbách k nalezení jediný hasičák, všude jen odtrhané plomby, ale na to jsou prý už zvyklí. Příjemnej večer.

Po strašně dlouhé době jsem si navlnila vlasy a vůbec nevím, proč jsem to tak dlouho neudělala.

Většinou na odchodu moc nestíhám, ale proč to ještě nepodpořit tím, že si pořídím fotku :D

V pátek jsme měly s holkama náš klasický holčičí večer, dobrá večeře, nacpat se na jednu postel a z ní sledovat ne zrovna přínosné filmy s mísou něčeho dobrého na klíně, následně si povídat, dokud vyčerpáním neupadneme do mdlob. Je to tradice už od dob nižšího gymplu a bývaly doby, kdy jsme se takhle scházely ob týden. Teď jsme rády, když se nám povede vidět se mimo hospodu párkrát do roka, ale pořád to má stejnou atmosféru :) Když jsem odcházela, ségra se mi smála, jestli náhodou už nejsme na “přespávačky u kamarádek” starý. Nejsme, ne? Na tohle není člověk starý nikdy!

Sobotní večer jak je zvykem v casinu. Mám ráda, jak se sejde hodně lidí, když někdo slaví. Ráda je vidím.

Potřebuju deštník!

Dneska byl nádhernej podzimní den, víc takových!

7 Comments

 • Reply katie 2012-10-03 at 3.32 PM

  ten hrneček je boží! taky mám jeden půllitrový a už se mi přestává líbit, tak potřebuju jiný jako! :D

  škoda,že jsme se na strahově nepotkaly, byla jsem tam s ivo! i když to bylo asi nemožné, v těch davech! a koleje pecka no! ivík bydlí na těch nejhezčích, tak to ale ještě nebyl takový děs, ale vcelku pěkné bydlení :)

 • Reply cassidy 2012-10-03 at 12.01 PM

  Nat, LA KALBA! :D

  Kristýna, děkuju! Dřív jsem to nosila hodně, ale nějak jsem posledních půl roku vůbec nevzpomněla. Jé, tak to držím palce, ať to přežiješ nějak v rámci možností, vím, jak nevhodné lidé dokážou otrávit den.

  Jane, žejo! Taky si myslím :)

  Elilína, já právě teď dlouho neměla, co se mi rozbil při mytí loňský vánoční, ten jsem taky zbožňovala, ale moc dlouho mi nevydržel :(

  Ailyn, od tety – doplňkový sortiment z jejich obchůdku s knížkami, nějaká thajská keramika. Můžu se doma podívat, jestli tam je značka zespodu, že by se třeba dal dopátrat i někde po Praze..

 • Reply sibiřanka 2012-10-03 at 10.07 AM

  odkud je hrnek? :-)

 • Reply Elilína 2012-10-03 at 8.43 AM

  Velký hrníčky – nutnost! Já jsem známá tím, že si všude nosím svoje půllitráky :D

 • Reply Jane 2012-10-02 at 6.46 PM

  Starý? To rozhodně ne. Na tohle fakt není člověk starej nikdy! Strašně si toho važte a chraňte si to! Já to už dlouho nezažila, nějak jsme se všechny rozešly, ale chybí mi to a těším se, až se nám to zase jednou povede.

 • Reply Kristýna 2012-10-02 at 6.38 PM

  Ty navlněný vlasy ti strašně sluší! :) A jsem ráda, že aspoň někdo má skvělé vyučující, já jsem snad pochytala ty nejhorší, co jsem mohla :/ :D

 • Reply Nat 2012-10-02 at 6.21 PM

  “máme strašný dealy furt” :DDD La Kalba :D ?

 • Leave a Reply