cosmetics, fashion, life & stories

February 25, Thursday

posted by cassidy on 2010-02-25 at 8.00 PM, 9 comments

Pravděpodobně jste si všimli změny. Sice se mi to nelíbí tolik, jako předtím a Finôčka mě pravděpodobně absolutně zavrhne, ale je to prostě praktičtější. Dva roky jsem se chystala dát nějak dohromady všechny starý posty. A že jich je. Občas už se na mě někdo kvůli mýmu 14ti megovýmu indexu obracel s tím, že se mu při načítání mýho blogu seká počítač xD Navíc mě pořád tížil problém s komentářema, Tom kvůli tomu dělal snoummenty a koupil doménu a pak mě stejně překecal na wordpress. Došla jsem zatím k jednomu závěru – najít hezký a vyhovující wordpress theme je miliokrát těžší, než si vymyslet a udělat si vlastní layout na stránky bez redakčního systému. Ale prostě stalo se, “lehce” jsem ho z originálu musela upravit a opravit k obrazu alespoň trochu svému a tak to tu teď prostě asi bude.  A pracovala jsem na tom včera celý odpoledne, tak si toho važte.

Byli jsme dneska na promítání filmu pro první kolo soutěže Cinéclyc. Určitě si někdo z vás vzpomíná na moje srdceryvný videoblogy z loňskýho dubna. A jo, chtěla bych jet znova. Akorát letos je to mnohem blbější a každej píše tu soutěžní kritiku sám za sebe, loni se mohly i skupinky, takže jsme jí psaly a pak jely s Térou spolu. Letos nemam šanci, sama a takovej blbej film na psaní kritiky to byl prostě. Sám o sobě se mi Prorok líbil, ale pořád nemám tušení, co (o maximálním rozsahu 2A4, haha) bych o tom napsala. Potkaly jsme s Ter lidi, co jsme tam s nima loni byly a bylo to fajn. Hlavně s Davem jsme se rádi viděli a bylo takový milý, že nás všichni poznali, když jsme na ně bláznivě mávaly a tak.

Každopádně to byla výborná záminka jet nakupovat, žejo. Strašně jsem jakou dobu chtěla černý tričkový šaty, jak jsem i psala na plurku a tak. Nikdo je nikde neviděl, tak jsem nevěděla.. a prostě je mam! <3


A černý “plandavý” triko s lodičkovým výstřihem a se zipama na rameni, zajímavej detail. Vyfotila bych se v tom navlíklá, ale už jsem unavená, je blbý světlo a tak. Ale doplnim fotky ;) Ale už se těším, až si oboje někam vezmu, asi zejtra do školy. Ale musim se rozhodnout, kterou věc první xDD

Sehnala jsem lak hodně podobnej tomu, co jsem si míchala asi dva články zpátky, tak mam radost :) Jeden jedinej měli. Je z jarní kolekce essence a jmenuje se Cute as Hell. Kryje docela dobře, stačí i jedna silnější vrstva. Na fotce vypadá světlejší, než je doopravdy, to je nasvícením. Píšou, že je “long-lasting”, tak  snad nekecaj a ty tři dny mi na nehtech vydrží. Mám taky “suroviny” na světle zelenou, která se tu sehnat fakt asi nedá. V téhle kolekci měli ještě světle růžový, světle oranžový a světle žlutý. Ten by se mi taky moc líbil, ale bude vypadat líp na někom snědším.

Celej dnešek bylo strašně krásně a chtěla bych, aby už to tak zůstalo, bylo to hrozně takový pozitivní <3

Postupně budu vkládat příspěvky zpátky, ale to je běh fakt na dlouhou trať. Časem bych to tu chtěla dát pořádně dohromady, hlavně pro sebe, občas něco v zápiskách starých třeba tři roky něco lovim a než jen zjistim, ve kterým to mám layoutu… Problém je s komentářema. Zatím jsem je překopírovala po jednom, ale dělat to u postů za pět let.. Proto třeba u komentářů neodpovídaj datumy, ale to si stejně nikdo neprohlíží. Uvidim, třeba alespoň rok 2009 bych chtěla, aby tu komentáře měl. Mimochodem – komentovat můžete po kliknutí na nadpis článku, když pak sjedete dolů, je to tam. Kliknutí na počet komentářů pod nadpisem nejde, to neumim udělat, originál tu nebyl ani ten počet právě.

9 Comments

 • Reply ailyn 2010-02-26 at 11.48 PM

  s tím aby byl počet komentářů odkaz ti klidně pomůžu – napiš mi kdyžtak mail (ailynka@seznam.cz) a jí ti tu fci pošlu.

  jinak – kde jsi koupila to šatový triko?

 • Reply katie 2010-02-26 at 3.47 PM

  nadherny lak! :) a moc se mi libi i tve cerne nakupy,, takove saticky si budu muset taky koupit, at nezavidim…:)

 • Reply carrie 2010-02-26 at 3.00 PM

  no, text se dá normálně číst:)

  http://street-soul.net/pics/scrn.jpg

  a já safari požívám jen na iphone stejně :)) a myslim, že bych sem stejně chodila i kdybych si to měla kopírovat do texťáku :DD

 • Reply Gab 2010-02-26 at 2.33 PM

  Čtu to tu pravidelně, ale komentář píšu asi poprvé… zvláštní :D x)…
  Jen jsem chtěla podotknout, že i když to v Safari trošku zlobí, hlavně že příspěvky můžu číst normálně… takže bych si s tim nedělala hlavu… =)
  Puntíčky jsou sladké*

 • Reply cassidy 2010-02-26 at 7.26 AM

  Mary, děkuju :* jasně, vždyť je to skoro černý, co by se jí nelíbilo xDD

  Natálo, co se ti za posledních půl roku líbilo?

  Fin, i na mě je to tentokrát málo ponurý, ale jsem fakt ráda, že to konečně všechno funguje :D

  Carrie, bože!! já jsem si myslela, že když to funguje i v ie6, že už to musí fungovat úplně všude. Achjo, teď mi sem nebudeš chodit a další 4,6% návštěvníků se Safari taky ne. Ale nevim, co bych s tim mohla udělat.. :X

 • Reply Carrie 2010-02-25 at 10.23 PM

  V Safari mám footer hozenej přes menu a placlej přes tvou fotku:/ ale wordpressu dávám palec nahoru, jen tak dal

 • Reply Finôčka 2010-02-25 at 8.53 PM

  Prosímvás, mně se to líbí! :DDD. Jakože samozřejmě trošku ponuřejší by to být mohlo, ale jsem spokojená XDDDDDD. A chci takovej design širokej a asi nikdy nenajdu nebo nevim.

 • Reply Natálijka Black. 2010-02-25 at 8.51 PM

  Je to divné XDDDD

 • Reply Mary 2010-02-25 at 8.46 PM

  krásne:) a myslím, že Finôčka bude v pohode, lebo toto je fialová a nie ružová XDDD

 • Leave a Reply