fashion, life & stories

February 22, Wednesday

posted by cassidy on 2010-02-22 at 9.45 PM, 4 comments

Udělala jsem si toust a čaj a můžu jít na to :D Přišla jsem před chvíli ze školy a ještě ke všemu hladová, protože jsem očekávala k obědu hejka v těstíčku a nakonec byla divnu tuhá surimi placička. Ne, tohle fakt nemusim. Dneska vůbec nebyl nějak dobrej den. Jsem unavená, do víkendu se aktivitu “odpočívat” nějak nepovedlo zakomponovat. Pondělí je jedinej den, kdy mám od deseti školu, což je běžně absolutně super, po víkendu se moct ještě vyspat, ale mám teď vždycky od osmi jízdy, takže smůlička trochu. Měla bych si vytáhnout českou meziválečnou poezii, protože tohle téma mi fakt moc neříká. Vlastně skoro nic, možná ještě pár autorů, ale tim končim. Bleh.

Přes víkend jsme tu měli takovej family meeting, teta tu byla už od soboty, jak jsem psala, v neděli přijel ještě strejda a chvíli po něm vlakem Bedžu, která okamžitě po příchodu rozdala obrovskou papírovou tašku věcí, co měla přes rameno. Samej luxus, všechno v krásnejch úhlednejch menších papírovejch taštičkách značek, kterým se vyhýbáme i pohledem xDD Zajímavý věci, který by se jí doma válely jen tak, který někde vyzískala nebo “omylem” koupila :) Takže tu máme nejnádhernější krémovej svetřík, světle modrý sluneční brejle z Paříže, který mi prej fakt slušej, krásný černý palčáky se stříbrnejma nitkama, rukavice a návleky z kolekce Missy Elliot pro Adidas, luxusní Pieces kraťásky, Lancôme taštičku s “diamantem” na zipu, různý malý milý blbosti a tak :D Chtěla jsem se vám vyfotit v mým dnešním školním modelu s “tím” svetříkem a ty fotky se moc nepovedly :X Ale stejně je musim ukázat, žejo, protože nevydržim se nepochlubit.

Brzo budu/budeme mít nový komentáře. Tom finišuje, prej o víkend bude všechno otestovaný, vychytaný poslední mouchy. Já jsem zjistila, že bych nějakou úpravu stránek potřebovala nejen kvůli tomu, že chci, ale i z praktickejch důvodů, jak tu nemám žádný stránkování a nechci mazat posty z databáze, když se načítá index, má se všema fotkama a tak asi 14MB xD Což je moc. Chtěla bych taky postupně přidávat články nějakej pátek zpět, ale to by asi taky šlo zařídit. Zkusim požebrat alespoň o to stránkování, to by neměl bejt velkej problém. Myslim. Doufam.

Cinéclyc a tím i šoping s Térou nám přesunuli na čtvrtek = na den velký písemky z fyziky. Ta se tím teda odkládá, ale i tak je to dobrý prostě :D Teď mě šokovalo jméno Matěj v kalendáři, to už zas bude Matějská.. Letí to neskutečně. No nic, literatura volá.

Jo, a kožíšek jsem vyfotit zapomněla, tak zas někdy jindy :D

Řekli mi, že vypadam různě. Že mi to sluší, že retro, že stepfordská panička.. xD

4 Comments

 • Reply kryštof 2010-02-25 at 6.18 PM

  retro. :)

 • Reply cassidy 2010-02-25 at 6.17 PM

  belladonna_lily, ono to zní luxusně, akorát se nevidíme moc často, škoda no xDD

  Mary, děkuju :-* radši bych k němu měla třeba “tričkový šaty” s dlouhým rukávem, jen obyč bez ničeho, to by vypadalo líp myslim, ale ještě jsem na žádný nenarazila..

 • Reply mary 2010-02-25 at 6.17 PM

  je to zvláštna kombinácia, ale pekná:) no a ty si úžasná ako vždy :D

 • Reply belladonna_lily 2010-02-25 at 6.17 PM

  ten svetr je skvělý, fakt mě zaujal :)) sluší ti to. Taky bych chtěla takového sponzora :D

 • Leave a Reply