cosmetics, fashion, life & stories

February 26, Friday

posted by cassidy on 2010-02-26 at 6.15 PM, 5 comments

Edit: Jsem si řikala, co jsem provedla tak hroznýho, že nemám žádnej komentář, došlo mi to až teď, po dni – zapomněla jsem vyplnit nadpis, takže nebylo, jak se na komentáře dostat xDDD Debil. Ale už můžete ;)

Chtěla jsem si  dneska vyfotit všechny “resty” z minulejch příspěvků a co? Stativ mam u Toma mamky v autě, žejo. Asi měsíc už xD Takže jen šaty, nastavování foťáku na komodu mě nebavilo a fotky z výšky necelýho metru jsou stejně divný prostě. Tak to zas odkládám. Třeba se mi podaří přemluvit nějakýho “fotografa” :) A ideálně nějaký odpovídající boty, dneska jsem musela do školy v keckách. Hnedka dám ty šatky vyprat asi, v pase jsou mi trochu volný, až se srazej, bude to ideální :D

Pan Leopard mě dneska hlídal celej den ^^

Díky Katch jsem zjistila, že u březnovýho InStyle je jako příloha balzám na rty od Body Basics, na který jsem slyšela vždycky jen chválu, ale nikdy nedošlo na to, abych si ho koupila, není to úplně levná záležitost. Navíc mám pořád balzám v tyčince od Balea a zázračný kelímek od Oriflame, kterej je taky vážně bezvadnej. Ale tohle byla nabídka, která se neodmítá ;) A rozhodně nelituju, zamilovala jsem se do něj hned, jak jsem ho poprvé otevřela, nádherně voní, na rtech vydrží dlouho a je moc příjemnej. Balzámy používám dost, místo lesku na rty, kterej se mi na mě moc nelíbí, už sama o sobě mám plný rty a když se namatlám leskem, ještě je to opticky zvětší. Takže z mám fakt radost :)

Lidi, který mě serou, mě pravděpodobně už nikdy srát nepřestanou. Neměla jsem dobrej den.

Poslední dobou ujíždim na slanejch krekrech. Krekrech? Jsou to krekry? Prostě na těch nasládlejch sušenkách posypanejch solí. Konkrétně na těchto.

A koupelnovej photoshot na závěr xDD

Za chviličku musím jít, jdeme na MusicFest (malej místní “festival” na jeden večer jen, kde hrajou mladý kapelky hlavně z Kralup a okolí) a do kasínka. Sice žen nás moc nejde pravděpodobně, ale potřebuju trochu vypnout a bavit se prostě :)

 • An 2010-03-02 at 8.59 PM

  Asi se zítra stavím do trafiky pro In Style :D heh

 • Natálijka Black. 2010-02-27 at 3.09 PM

  Mám jich málo volnejch… po kolena ale chci. pohoda, mně stačí z KIKu za 15 korun triko jako, o to nejde, jde o to, že nemám 15 korun na to XDDDDDDDDDDDD

 • cassidy 2010-02-27 at 11.56 AM

  Katie, já jsem z šatů taky nadšená :) balzám bezva, hlavně jak voní prostě <3 vždycky buď voní, nebo je dobrej a tenhle obojí prostě :)

  Nat, furt to výde levnějš nebo stejně jako značkový tričko a vypadá to zas líp ;)

 • Natálijka Black. 2010-02-27 at 9.52 AM

  Kdybych měla prachy, tak normálně bych si nakoupila X věcí ke kolenum volných… páč já sem úplně marná už :(((

 • katie 2010-02-27 at 9.41 AM

  no, tak ty satky jsou fakt super. uz abych je mela, at prestanu zavidet :D a ten leopard je hustej tyjo! balzam je super,ze? a fakt super voni a je ho moc, takze vydrzi dlouho :))