fashion, life & stories, parties & events

February 28, Sunday

posted by cassidy on 2010-02-28 at 5.24 PM, 6 comments

Dnešek je hnusnej šedivej den a nemam ho ráda. Jsem pořád ospalá a unavená. Čeká mě šílenej tejden a bojim se podivat do diáře, že tam objevim ještě něco, o čem nevím. Začínám tak pozitivně, co? :D

Ráno jsem měla strašně chuť jít běhat, ale pak jsem (jako odůvodnění svý lenosti) zjistila, že je fakt jako zima ještě a mám dlouhý tepláky svoje nejoblíbenější tmavoůžový, takže bych si po nich šlapala a zničila bych si je.

Všichni poděkujme Ailyn, protože díky ní už funguje odkaz na komentáře, takže nemusíte klikat na nadpis a rolovat dolu. Děkuji :)

Vybrala jsem si krásnej prstýnek k narozeninám od našich, už se mi to docela blíží. Ale neukážu, ještě jsem ho jako nedostala. Ale co jsem dostala jsou botky. Takový ty, co nenosíte denně, ale pak je prostě občas potřebujete, a hodí se vám je mít prostě. A protože mi teď párkrát nezbylo, než jít jak blb ve slušným oblečení v kotníčkovejch teniskách, asi se na to mamka nemohla dívat a zainvestovala do mě :D Mám o botách ještě zas úplně jinou představu a chci si koupit ještě jiný, ale tyhle určitě taky užiju :)

V pátek jsme absolvovali MusicFest, jak jsem avizovala, akorát jsme se moc brzo přesunuli do kasína, takže jsem neviděla hrát Sour Bitch, kterejm mám dělat obal na cédéčko :D Je to takový zvláštní, neslyšela jsem je nikdy, ale co bych pro Ív neudělala ;) A samozřejmě jsem tam zatrhla ty růžový punčocháče,  žejo :X

Včera jsem v půl desátý večer upekla tři štrúdly a Natálky buchtu k tomu a všechno jsme to sežrali už, to je neskutečný xD

Leží mi tu asi 20 A4 dějepisu v sešitě zhuštěnejch na 4A4, který jsem si psala celý dopoledne, ale vykašlu se na to a budu se modlit, že si to o volnou zejtra stihnu alespoň přečíst..

6 Comments

 • Reply cassidy 2010-03-02 at 1.42 PM

  já taky podpatky často nenosím, nestíhala bych školu :D stály 549,- právě jen.

 • Reply Rainy Bells 2010-03-01 at 11.34 PM

  .. ale stejně. Za kolik tam byly? :)

 • Reply Rainy Bells 2010-03-01 at 11.33 PM

  Boty jsou moc hezký. Jsou chvíle, kdy mě mrzí, že na podpatky moc nejsem a tak můžu jen poslintávat a ráno si pak nazout glády s ocelovou špicou. :D

 • Reply Delfa 2010-03-01 at 2.39 PM

  botky jsou moc krasny, v deichmanu maji ted celkem vyber a prijemny ceny. sama jsem si na Zlicine v patek odnesla tri pary:o)
  jinak ty crekry co jsi se o nich zminovala, rika se jim canapky a pouzivaji se namisto napr. chlebicku, nebo jako jednohubky:o) a jsou desne dobry a zravy:O) a maji i jinou variantu – s oliv.olejem:o))

 • Reply cassidy 2010-02-28 at 6.01 PM

  Z Deichmanna, levný byly :)

 • Reply ai. 2010-02-28 at 5.30 PM

  boty jsou moc hezký, odkud jsou?

 • Leave a Reply