do, make, create, life & stories, stuff

May 23, Friday

posted by cassidy on 2014-05-23 at 9.06 AM, 3 comments

Hoši, je to tu! Oficiálně jsme s Natáličkou spustily náš novej projekt, Číča v kleci! Je mi ctí vás seznámit :)

Asi víte docela, že obě milujeme hezký věci, grafika nás baví / živí a z tun lístečků s motivačními texty, oblíbenými citáty a hláškami, kterýma mám oblepenej pokoj, se občas něco dostaly i sem. Když budu mluvit za sebe, docela dlouho už mi chybělo udělat si něco “jen tak, pro sebe”, jako dřív, vždycky jsem to vytěsnila s tím, že jsou důležitější věci. Tohle je úplně perfektní možnost, jak si užít vytváření něčeho podle sebe s tím, že doufáme, že pomůžeme a uděláme radost spoustě dalších lidí. Jak píšeme na úvodní stránce webu – neviset mi v pokoji Nefňukej a makej, kdoví, jestli bysme to v jednu z těch probdělejch nocí nad připravováním e-shopu nevzdaly :)

Připravily jsme pro začátek deset designů s různými motivačními či k-nějaký-aktivitě-nakopávajícími hesly v češtině, protože čeština je hezká a naše, protože to je mnohem větší výzva.. Navíc sehnat něco, co vypadá (podle našeho názoru) použitelně a zároveň česky je dost problém. Kvalita materiálu i tisku je výborná, takže pokud si vyberete z nabízených motivů, ani zpracování vás následně nezklame a cenu uznáte za odpovídající nebo dokonce nízkou.  Snažily jsme se. Navíc poštovné pro začátek zatáhnem za vás.

Každý like a share potěší, objednávka o to víc! Klidně nám do poznámky napište, odkud jste se o Číče dozvěděli, budeme rády, když budeme vědět, že naše výrobky zdobí stěnu některého z čtenářů našich blogů :)

Číča v kleci
Facebook Číča v kleci
Instagram @cicavkleci

3 Comments

  • Reply nat 2014-06-14 at 7.19 PM

    J. :DDDDDDDDD

  • Reply Jane 2014-05-25 at 8.16 AM

    Moc vám držím palce! Učo i něco objednám. :-)

  • Reply j. 2014-05-24 at 12.23 AM

    Ten plakat MRDAT SVET zdrazte, ted jsme se tady na tom ve spolek shodli ze nebejt v Brazilu tak kupujeme i klidne minimalne za dvojnasobek :D

  • Leave a Reply