life & stories, stuff

March 27, Thursday

posted by cassidy on 2014-03-27 at 5.44 PM, 2 comments

Prý opožděný dárek k narozeninám a taky trochu takový “díky”. Bylo to velký překvapení, nečekaný (nečekaně, když překvapení, že), promyšlený do posledního detailu, pečlivě zabalený na cestu, logisticky náročný… a přece se ke mně ta těžká krabice dostala. O to víc si toho cením. Vyrazilo mi to dech a samozřejmě udělalo obrovskou radost. A to, že si ho prý “doopravdy zasloužím” snad ještě větší. Obrovský DĚKUJU.

Welcome home, můj první profesionální fotoaparáte :)

Canon A-1 s pevnou 50 mm f/1.8, edice “Official camera of the footbal world cup 1982”, 28 mm f/2.8 macro, telekonventor Marexar multi-coated auto tele conventer 2x, tím se ještě “rozšíří” obzory a to, co bych na první pohled automaticky považovala za battery grip, je prosím automatický “převíječ” filmu.

Jestli mi přišlo, že na Zenitu je (v porovnání s Dianou Mini) hodně různých koleček a páček, proti tomuhle fešákovi to nebylo absolutně nic. Zase se mám hodně co učit. Neustále si ho prohlížím, tohle mě jen tak nepřestane fascinovat. S “když něco novýho, tak ať to stojí za to,” v hlavě jsem do něj navinula první černobílej film v životě a… už abych ho provětrala!

2 Comments

  • Reply Alice 2014-03-28 at 6.57 PM

    tyjo to je teda něco! jsem dost zvědavá na výsledky! hrozně bych si nějakej takovej kousek přála – na druhou stranu nevím jestli bych se s tim kdy naučila k vlastní spokojenosti… tak držim palce! :)

  • Reply delfa 2014-03-28 at 11.47 AM

    krasne:)) ted uz jen fotit a fotit a fotit a hlavne publikovat:)

  • Leave a Reply