cosmetics, life & stories

February 20, Saturday

posted by cassidy on 2010-02-20 at 5.59 PM, 4 comments

Včera jsme s Térou vedly dvouhodinovku těláku, byly jsme pochválený za to, jak pěkně jsme si to připravily, ale za jakou cenu xDD Asi jsme to trochu přehnaly, mě bolí všechno :D

Ale po tom mě vzal Tomík za odměnu do Tesca do klenotnictví a vybrala jsem si konečně krásný hodinky. Už ať mam narozeniny, prosím!! Když vám je popíšu, tak je to nanic, ale fotku na netu jsem nenašla a aspoň budete překvapený :D Jsou celý kovový, výrazný – větší, stříbrnou barvu maj, článkovitej pásek, černej ciferník a kolem něj průhledný broušený kamínky a prostě už se strašně těšim, až je budu moct nosit. Naposled jsem měla hodinky v první třídě, růžový s koníkem na ciferníku a zničila jsem si je asi po tejdnu, když jsme u sousedů lezli po kovový mříži :D

Chtěla bych strašně na narozeniny patrovej dort si upíct. Dneska jsem zkoušela dvě potahový hmoty, aby moh bejt fakt krásnej a vypadá to, že by to šlo. Akorát máme jen jednu formu, no xDD Tak nevim, jak to udělam.

Nepovedlo se mi zatím sehnat nikde lak přesně v barvě, jakou jsem chtěla a je mi vážně líto objednat si nějakej “lepší”, co mě s poštovným vyjde na tři kila. Mám radši zásobu víc barev, nevadí mi přelakovávat je co tři dny, stejně mě jedna barva dýl nebaví. Takže jsem si poradila po svým. Ráno můj stůl vypadal skoro jak laboratoř – míchala jsem si “svůj” odstín :D Škoda, že mám teď doma jen jeden bílej lak, jinak bych si klidně namíchala celou lahvičku, ale nechtěla jsem se teď o bílej připravit, co kdybych ho chtěla použít, než si zas koupím novej. Takže jsem si udělala jen trošku, aby mi to vyšlo na nalakování obou rukou, protože větší množství bych neměla ani jak uschovat. Ale rozhodně nekončím, světlé krémové odstíny mě strašně lákají – modrá, zelená… Bílá, tmavě fialová a černá, aby vzešlá barva nebyla tak zářivá. A výsledek?

Fotka nic moc, ale byla jsem líná přefocovat, znova připojovat foťák a tak :D Jde o barvu a ta vidět je ;)

Přijela teta a s ní i delší kožíškový bolerko, který jsem s ní měla domluvený a na který se těším celej tejden. Ale budu vás napínat a fotku budu mít až příště, je škoda ho vyfotit jen tak někde pohozený ;) Dostala jsem ale ještě krásnou kazetku ze Sephory – “So… Parisian!” a slupovací masku Planet Spa, takže se večer asi hned namatlám :) Kazetka je naprosto stylová. Samozřejmě jsem jí musela vyzkoušet ještě, než jsem jí vyfotila, žejo. Bohužel jsem brzo zjistila, že červená na rty vážně nebude moje parketa :D Zbytek je ale fajn, nejvíc mě zaujala krémová černá, se kterou se dají udělat hezký linky, takový ty “neostrý”, neobtiskává se a dobře drží.

4 Comments

 • Reply spencie 2010-02-25 at 6.16 PM

  tyvole, že já se vždycky zapomenu podepsat XD to dole je moje nooo O:-)

 • Reply guest 2010-02-25 at 6.16 PM

  Dobrá barva laku :) by mě to ani nenapadlo smíchat XD

 • Reply cassidy 2010-02-25 at 6.16 PM

  Mary, díky za info :) Slupovací jsem nikdy neměla, na tobě jsem jí viděla právě nedávno na fotce, tak snad mi bude vyhovovat, když už jí mam. Používám totiž vždycky takový ty peelingový, jak se pak za chvilku omejou.

 • Reply mary 2010-02-25 at 6.15 PM

  tu masku mam aj ja a je super:)

 • Leave a Reply