cosmetics, life & stories, parties & events

April 2, Friday

posted by cassidy on 2010-04-02 at 10.42 AM, 7 comments

Mít prázdniny je strašně fajn. Mám docela nabitej program, takže nebudu pak naštvaná, že jsem je proflákala doma, nic neudělala a tak.

Začalo to už ve středu. Plán jet na The Roads byl poměrně narychlo, rozhodli jsme se teprv v úterý. Chtěla jsem ještě na Prague foto, ale nestihli jsme dřívější vlak kvůli autobusu.. Ale stačilo to. Představa, že bysme ještě před koncertem pospíchali pěšky do Mánesu a zpátky byla vyčerpávající :D Kluci mě nadchli, vůbec jsem si toho tolik neslibovala. Působili strašně sympaticky a že si hraní děsně užívaj :) Nejvíc se mi líbila písnička Why do birds sing xD Moje obavy, že holky buď nenajdu, nebo mě nepoznaj rychle zmizely. Ävchen jsem zahlídla hned na začátku u podia, skočila mi kolem krku <33 xD a zavedla mě za Charlottkou. Máme i fotku, ale musíte si počkat, až jí Ä dá někam :)

Povedlo se nám “seštelovat” foťák, takže i z prvního patra bylo něco vidět. Já se svejma rozklepanejma rukama nemám bez dostatku světla šanci, ale Tomovi se docela i pár fotek podařilo :) Oni chlapci byli takový akční a furt se strašně hejbali prostě :D

S Charlottkou :) Mezi náma měla bejt kapela ještě, ale ta se nějak nekoná :D

Nedalo se odolat xDDDDD Tomík mi koupil teda, ale měli jsme na ní zálusk od tý doby, co Ä avizovala :D

Jako odměnu za autoškolu jsem si pořídila další Francouzky a dva laky. Abych jich neměla málo náhodou. Se světle zeleným měla tu čest docela velká část z vás a takováhle růžová mi ve sbírce ještě chyběla.

A v praxi :) S dalšíma teda. Potřebovala jsem nutně vyzkoušet a porovnávat. Tyhle pastelový budou hezčí na opálených rukách, už ať je léto :)) Ty nový jsou prostředníček a prsteníček. Zelenou, co mám na malíčku, jsem dostala od kamarádky. Nevím, která z nich se mi líbí víc. Asi ta na malíčku, ve skutečnosti je ten novej takovej trošku našedlej, nebo jak to popsat :D Všechny mají jedno společné – první vrstva je úplně vodová, že byste s tím nejradši flákli. O to větší překvapení pro mě bylo, když druhá vrstva všechno zpravila a laky krásně kryly.

Včera počasí našemu domluvenýmu výletu za zeleným pivem úplně nepřálo, sluníčko nikde a na kolech jsme měli trochu zmrzlý pacičky, ale o to víc byla sranda. Zasekli jsme se v Dolánkách snad na hodinu, snědli co šlo.. :D Fotku máme blbou teda ale, že jí sem ani nedam. Přepálenou mázlou z mobilu, no xD

Pořídila jsem nám domů taky Velikonoce :)

Přemýšlím, co si tak uvařím k obědu. Nechce se mi pouštět do ničeho velkýho, jsem doma sama a nemám moc času. Něco malýho, rychlýho a dobrýho, no :D Na něco přijdu. Jedu pomoct tátovi do práce na odpoledne. Budu pani prodavačka xD A nesmim zapomenout koupit cestou klukum nějaký zajíčky na pondělí, pojedou autem, takže panáky asi nebudou to pravý.

7 Comments

 • Reply Ävchen 2010-04-06 at 1.26 PM

  Jééé!! Fotka bude už snad zítra, a ohledně focení kluků mám stejný názor a zkušenost – moc se hejbou a je jich hodně!! :D Ale hezká balkónová fotka.

 • Reply Charlotte 2010-04-06 at 1.19 PM

  Natálijé, copák? :)

  ale ta fotka kluků je dobrá!

 • Reply Natálijka Black. 2010-04-05 at 5.19 PM

  CHARLOŤÁKOVÁ♥

 • Reply mikky 2010-04-05 at 9.57 AM

  nesouvisí to s tímhle článkem ale s jedním z předchozích, strašně moc dík za ten recept na dort:) málokdy vařím něco podle nějakých kuchařek či tak, protože se mi to podle toho nikdy nepovede a je to jinačí než jaký to má bejt, ale pokaždý když jsem zkoušela něco podle tvých – muffiny, cookies, dort… tak to dopadlo podle mých představ a nic se nepokazilo:) neumím to teda tak hezky nazdobit jak ty, ale snaha byla – můj rádobyvelikonoční dort:D — http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs482.ash1/26373_1312041934605_1637353257_751139_2232021_n.jpg

 • Reply cassidy 2010-04-03 at 6.53 AM

  Katie, ke mně taky ne, jak jsem psala, dvakrát kamarádi a občas pak nějaký dítě známejch malý, ale to jsou tak taky dvě, tři. Fakt symbolicky, no :)

  Coookies-with-milk, já jsem měla nejdřív ze stejný řady tmavo modrej krásnej fakt a hodně lidí řikalo, že se jim s nima špatně pracuje a tak, já nemám problém vůbec. Francouzky jsem četla nejdřív ten první díl a strašně mě to nadchlo a bavilo, je to takový inspirující a povznášející :) Většinu toho víš třeba, ale mile podaný, vtipně.. Je tam hodně receptů a dost jich obsahuje takový ty hůř sehnatelný suroviny, ale inspirovat se dá :) Něco jsem zkoušela a super. Můžu doporučit.

 • Reply coookies-with-milk 2010-04-03 at 6.43 AM

  JADE lak mam stejnej a jsem spokojena..strasne dlouho vydrzii:)
  a ten ruzovej je skvelej!!

  a jaký jsou ty Francouzky? ja si rikala,ze bych si je koupila,ale nechtela sem riskovat,ze se mi nebudou libit..

 • Reply katie* 2010-04-02 at 2.56 PM

  Ty dvě placky jsou v jistým slova smyslu skvělý :). Ta fotka se zajíčky v květináči je krásná :). Je pátek a uplně mi to připomělo to pravé Velikonoční pondělí, když jsem byla menší. Teď už moc koledníků nechodí.. a když příjdou jsou lehce napití.. a někteří rovnou na mol :D :-/.

 • Leave a Reply