life & stories

April 10, Saturday

posted by cassidy on 2010-04-10 at 7.41 AM, 3 comments

Asi kvůli tomuhle postu budu muset pak běžet na vlak, ale trávím teď u počítače o něco míň času a takhle to dopadá.

Prázdniny a středu tušim jsem strávila s Tomem na baráčku jejich. Pomáhala jsem mu s pokojem. Má to krásný strašně a může se stěhovat, jen tam bude mít internet. A vzhledem k tomu, že si tam ohackoval připojení, co běžnejm smrtelníkům funguje jen pět minut, už tam teď dvě noci za sebou přespává. Závidim mu, že tam nemá teď moc věcí a tak, že jich spoustu nechá v krabicích na půdě.. Jako my, když jsme si předělávaly pokoj se ségrou. Deset obřích krabic se odvezlo, aby tu nepřekážely a už se nikdy nepřivezly zpátky, protože ty věci tu vůbec nechyběj. Spíš si neumím přestavit, jak se sem předtim vešly. Když dostanu svolení, dám vám fotku možná :))

V důsledku vytírání a neustálýho mytí se od barvy a tak jsem přišla o svoje krásný dlouhý nehty, co se mi povedly vypěstovat, a musela jsem je opižlat na kraťoučko úplně. Myslela jsem si, že vám je teď dlouho neukážu, ale o tohle vás nemůžu ochudit. Našla jsem obrázek na netu a nemohla jsem to nemít prostě :D Dala bych link na slečnu, ale ten u fotky už nefunguje.  Nemám u sebe svůj foťák a jsem nervní z toho úplně, odmítám už fotit čímkoli jiným, je to jak z mobilu. Takže moje :) Ve skutečnosti mi přijdou daleko hezčí, ta fotka je blbá prostě. Odpoledne to musim přefotit svým. I na pravý se mi kočička překvapivě povedla.

Včera se konal můj fakt asi první úplně pečičí fail. Zapomněla jsem štúdl v troubě přes tři čtvrtě hodiny. Když jsem ho letěla vytáhnout, čekala jsem černej dým a hromádku popela na plechu, o to víc jsem překvapená, že je poživatelnej, jen trochu víc drží tvar, než běžně.

Nestíham! Za půl hodiny mam bejt na nádru a to mě čeká ještě vyprat, psa vyvenčit a koupit si náplasti a něco k svačině cestou. Vtipné. Myslete na nás, ať s holkama do tý Okoře dolezem vůbec a nezůstanem někde v půli cesty v dešti a bahně xD

3 Comments

  • Reply Luce-n 2010-04-10 at 9.43 AM

    jo ty nehty jsou paradni ;) kamoska jede dneska taky na okor :) bydli teda kousek od kralup. nejedete tam nejak spolecne? :D

  • Reply ifcica 2010-04-10 at 8.00 AM

    Ty nehty jsou skvely :) Ja si ani neumim poradne nalakovat natoz delat kocicku :D

  • Reply Erika 2010-04-10 at 7.57 AM

    Krásne nechtíky s cickou ^.^

  • Leave a Reply