fashion, parties & events

April 11, Sunday

posted by cassidy on 2010-04-11 at 5.56 PM, 5 comments

Jestli jste zaznamenali výpadek, myslím, že vám s klidným srdcem můžu říct, že to byl na dlouhou dobu poslední. A mohla jsem si za to víceméně sama, server byl přestěhovanej za dvě hodiny, dalších asi čtrnáct mi trvalo, než jsem sehnala přihlašovací údaje, aby se přepsaly DNSka.

Na Okoř jsme došly krásně, super výlet to byl. Hlásili déšť a zimu hroznou, cestou tam občas i svítilo sluníčko a nezmokla jsem ani cestou zpátky, protože jsem jela napřed autobusem, abych stihla ještě Prahu, zkultivovat se, oslavu a k Tomovi :D Dostaly jsme i jak správný turistky diplom za ten nadlidskej výkon a díky davům, který táhly, jsme se dokonce ani neztratily :)

Kočky v těch šusťákovkách prostě <3 :D

Z Prahy jsem si přivezla věci, ze kterejch jsem nadšená. S tou černou čelenkou jsme si prostě souzený.. Jestli je vám povědomá, jo, koupila jsem si jednu měsíc dva zpátky a nosila jí furt prostě. Skvěle drží, nemačká za ušima.. akorát to její věčný tahání se mi vymstilo a minulej víkend jsem místo čelenky vysypala z batohu čtyři kousky černýho plastu.. Smutná story strašně. Poslední dvě na mě čekaly v Letňanech. Přemejšlela jsem o koupi obou, pro případ, že by se historie opakovala, ale rozhodla jsem se, že na ní budu hodnější a odešla s jednou.

Páskový boty jsem strašně chtěla už od loni, ale v placatejch gladiátorkách  si připadám divně a nechodí se mi v nich dobře, druhá dostupná možnost – deseticentimetrový jehly – je pro mě trochu nepraktická, když denně chodím do školy přes celý město, 2 km tam a dva zpátky po kočičích hlavách. Takže když jsem uviděla tyhle na sotva čtyřcentimetrovým klínku, bylo jasno. Teda nebylo, pořád jsem váhala, ale bylo mi jasný, že kdybych vylezla bez nich, okamžitě si to začnu vyčítat a litovat. Chtěla jsem totiž původně černý, ale nakonec se mi tmavošedý fakt líběj čím dál víc .

Plavky z loni se mám trochu jetý od moře a vzhledem k tomu, že  se mamce nelíbily, koupila mi nový <3 Určitě pro mě lepší barevná kombinace, než loňská volba (. Nemůžu si ve výběru plavek moc vyskakovat, co se mi líbí, tak mi není, nebo mi nesedí. Nevim prostě, na koho to šijou. Vršek mám XL a spodek S, kdyby měli, beru XS. Aha.  A takový ty vršky, jak šňůrky jsou odprostředka podprsenky mít nemůžu vubec. Ty se mi strašně líbily jedny zelený se zlatou sponou v H&M, ale ani jsem si je nezkoušela. V Jennyfer měli úžasný oboustraný, proužkatý a puntíkatý, akorát spojený, že se nedaly kombinovat velikosti. Neumíte si představit ty bombarďáky, co byly k Lku xD

A svetr se mi prostě líbil. Mám samý tmavý, šedý a černý. Navíc je slaboučkej a né vlněnej, vypadá, že nezplstnatí.

Tři dny jsem se tu starala o hrášky, aby naklíčily, a dneska jsme s Tomíkem, hned, jak jsme časně v půl jedenáctý vylezli, vysadili kolem plotu hráškovou farmu. Teď už jen čekat na velkou sklizeň. Jak dlouho to tak trvá? Dva měsíce?

Měla jsem dneska výbornej oběd – kotlety a brambory na šlehačce (miluju svojí maminku) , budu mít k večeři topinku ve vajíčku a pustim si k tomu (500) day of Summer, protože na zejtra nemám nic do školy, jdu na desátou, máme dvě hodiny supla, pak teda matiku a biologii, volnou a luxusní oběd a pak dvě hodiny koukáme na film o děják. Hah, náročný ten život studenta xD Ne, tohle je opravdu světlá výjimka. Každopádně, uvítala bych to častějš. Nebo bysme tam radši nemuseli vůbec chodit :D Houby uděláme, hlavně, že tam budem sedět do čtyř, žejo.

Ve čtvrtek se na pultech místních obchodů objevily nový žvejky. “Jé Pedro, fakt jo?” a sahám do krabičky. “Jo aha, Pedrino. Nojo, někdo si musel dát hodně záležet, obal je jak přes kopírák.” Nicméně beru je našim, ať zavzpomínaj. Chvíli po mě přijedou naši a maj pro nás stejný “překvápko”, akorát nezaregistrovali ani změnu v názvu. Tohle se někomu povedlo. Hledala jsem si, jak to je. Jasně, původní firma začala mluvit o možným návratu slavný žvejkačky na trh, ale jiná firma je předběhla. Země původu? Čína.

5 Comments

 • Reply Kajule. 2010-04-14 at 5.40 PM

  Mám stejnej problém s plavkama ;) vždycky horor než nějaký najdu
  Svetřik moc pěknej :)
  Koukám, že Okoř se vydařil. Já se letos nezúčastnila teda. :D
  V sobotu jedu taky nakupovat, takže už se těšim co si přivezu ;P /vidim to na několika hodinový hledání vhodnejch plavek :D/

 • Reply anlee 2010-04-12 at 5.40 PM

  Ahoj, můžu se tě zeptat odkud jsou ty boty? Zní to přesně totiž jako ten kompromis, který taky sháním. Díky.

  A.

 • Reply cassidy 2010-04-11 at 9.15 PM

  Beru, Terranova.. ale vypadá docela kvalitně fakt, tak snad pár vyprání vydrží :D
  Fin, v háemku a v NewYorkeru určitě, pak v takovejch těch speciálních na plavky, ale tam maj většinou divný vzory a tvary a hlavně ceny xDD

 • Reply Finečka 2010-04-11 at 9.07 PM

  a v jakým obchodě se teda ty plavky daj kombinovat? já mám spodek XS a do vršku XS se mi nejvejde ani jedno prso do obou košíčků, smutnej příběh ty plavky, viď :D.

 • Reply berujda 2010-04-11 at 6.19 PM

  Nádhernej svetřík, odkud? ;)

 • Leave a Reply