life & stories, photos

September 8, Thursday

posted by cassidy on 2011-09-08 at 8.49 PM, 5 comments

Dneska do dvou odpoledne jsem měla úplně nejvíc den blbec. Pak se to naštěstí vybralo už, ale co jsem si do tý doby vytrpěla… Probudila jsem se s ucpaným nosem a potřebou uklidit si šuplík (nojo, za čtrnáct dní do školy, už to na mě doléhá :D). Milion tužek, fixů, propisek, zvýrazňovačů se nevešlo do košíčku na ně určeného ani po probrání a vyřazení těch, se kterýma nepíšu, protože se mi s nima špatně píše, tak jsem se odhodlala vyrazit do lehkého deště, který měl podle foreca.com (počasí, kterýmu nejvíc věřím, protože má fakt pravdu) přetrvávat po celý den, takže nemělo cenu na nic čekat, a sehnat košíček další, abych si to mohla hezky rozdělit a následně se v tom přehrabovat a nevysypat vždycky půlku tužek do okolních věcí. Mám ráda pořádek prostě. Nejen, že košík jsem v x obchodech nesehnala, cestou se mi opět rozpadlo kolo a já ho se šlapkou na nosiči a rukama špinavýma od řetězu celou cestu zpátky musela vést. Jestli vám takhle story přijde povědomá, je to možný. Asi před dvěma měsíci se mi to už stalo, jen teda s tou druhou šlapkou zas. Pro změnu. Takže opět nemám, jak jezdit na nádraží a budu muset vždycky pospíchat pěšky a bát se, že nestihnu vlak, protože pěšky to prostě nikdy nestíhám :D

Protože jsem byla na řadě s obědem (střídáme se teď pár dnů s Tomášem ve vaření obědů, abysme nemuseli vařit oba, protože jsme oba doma sami, tak radši chodíme k sobě navzájem a sdílíme :) ), vařila jsem oběd a jako bych nebyla dost naštvaná a plná sebelítosti, ještě mi přišlo, že je maso, co jsem si dala rozmrazit, zkažený, takže náhradní varianta a dost jsem toho měla už. Maso je divná věc v tomhle, nejsem si nikdy úplně jistá, jestli je dobrý, nebo není, ale jakmile jednou začnu přemýšlet o tom, že by možná mohlo bejt zkažený, strašně se mi znechutí a už ho prostě nemůžu jíst, i když mi tři lidi řeknou, že mu určitě nic není.

Odpoledne jsem jela do Zlončic, úplně jsem taková podzimní dneska, vínový tričko, “zlatej” řetízek, drdol, šála… S čajem a jídlem jsme zalezlý koukali na Exit through the gift shop, protože já jsem to prostě ještě neviděla, trochu mě zklamalo, že to skoro nebylo o Banksym, ale kdybych si předtím něco o tom přečetla, počítala bych s tím a líbilo se mi to víc. Na to, jak normálně sleduju dva tři seriály a fakt nic jinýho, poslední týden je nějakej filmovej. Dokonce i v kině jsme byli, na Mužích v naději a nevím, jaký názor máte vy, ale my jsme se pobavili. Jdem si pustit Friends with Benefits :)

Fotky jsou ze sobotního “Zlončického vesel”í. Celodenní vesnická zábava, běh návsí, roklí, turnaj v minikopané, soutěže, zas něco jinýho, ale bavili jsme se. Horko, malinovka, zmrzliny a všude dobrá nálada. Sympatické a pozitivní.

5 Comments

 • Reply nat 2011-09-20 at 11.00 AM

  <33333333

 • Reply Katie 2011-09-13 at 10.35 PM

  Páni, každá tvoje fotka je dokonalá!

 • Reply Alis 2011-09-09 at 9.35 AM

  Já mám takový bad day každý den, v poslední době. Hlavu vzhůru!:)

 • Reply Mary 2011-09-08 at 11.09 PM

  tá s tým foťákom!!

 • Reply Jane 2011-09-08 at 10.27 PM

  Sdílení obědů zní strašně příjemně. Malinovku kdykoliv. Vypadá to na povedenou druhou půlku dne, tu první jsem s tebou úplně prožívala. :) A s tím foťákem ti to prostě sekne, no.

 • Leave a Reply