life & stories

September 28, Tuesday

posted by cassidy on 2010-09-28 at 8.21 PM, 9 comments

Dnešek byl fajn den. Původně jsme měli v plánu nějaký výlet, ale vzhledem k počasí z toho sešlo. Poprvé od začátku září mám pocit, že jsem si stihla alespoň trošku odpočinout. I když jsem musela dělat ráno nějaký věci do školy, i když jsem uklízela, i když mě bolí svaly z aerobiku a zítra mám další trénink. Ale celý den jsem nikam nemusela, nemusela jsem vylézt z teplých ponožek, tepláků a plyšových bačkor a navečer jsem se ve stejném stavu přesunula k Tomovi, jen pár plyšových bačkor domácích stačí vyměnit za identický pár u něj. Teď se mu válím v posteli, okupuju mu notebook a relaxuju. Neumím si představit, jak bych přežila bez prodlouženého víkendu, všechny předchozí dny jsem měla nabité od rána do večera.

Tom teď: “Uka fotku,” jak to tu píšu. Tak vyscrolluju výš a on: “Takhle se válíš, ty seš teda kremrole líná.” xDD

Čas na Gossip girl :) Takhle jsem se flákala odpoledne, potřebovala jsem konečně na chvíli vypnout. Druhá fotka vypadá děsně přeplácaně, ačkoli když máme uklizeno, náš pokoj je vážně taková oáza klidu. Hodně to chaotizuje ta barevná scéna ze začátku GG S04E03. Tak.

Když jsem u pokoje, začínáme se ségrou snít a přemýšlet o změně. Přijde mi to nedávno, co jsme pokoj předělávali, ale ono už je to dva a půl roku. Zelenou na stěnách bysme chtěly vyměnit za studenou fialovou, šedou s černýma nálepkama a bílý strop prosím nechat. Vybraly jsme si skvělé (tj. vyšší, prostornější a se zrcadlem alespoň na jednom křídle dveří) skříně. A pak jsme zjistily, že se nám o 4 centimentry nevejdou. Pořád přemýšlím, jak to vyřešit, protože by se vážně hodily :D

Pořídila jsem si barvu na vlasy. L’oreal casting 801 – Sametová blond. Na obrázku taková pěkná, úplně prostě přesně “ta moje”. Ještě že jsem si prozíravě natřela jeden proužek melírovanej a jeden přírodní kdesi uprostřed vlasů. Po 20 minutách to smyju, původní přírodní pramínek nazrzlej a melír takovej, jako byl před aplikací. Takže naštěstí je v háji jen 150 korun za barvu, né i moje vlasy. A já jsem furt bělohlavá.

Líbila se mi dvojstránka o parfémech v Ona dnes či co to bylo. Pomalu začínám přemýšlet, jaký parfém si budu přát k Vánocům a zase mám o pár tipů o očuchání víc :) Přidáte mi nějaké vaše osobní tipy?

9 Comments

 • Reply angelina 2010-10-01 at 5.19 PM

  no ja som si už parfém na Vianoce vybrala :) GUCCI flora :)

 • Reply cassidy 2010-09-30 at 11.11 AM

  Díky za tipy, jste správně akční jak píšete :))

  Mayo, ty fotky jsou upravené, co se barev týče, vždycky tam plácnu nějakou barvu a nastavím jí nějaké prolnutí, případně upravím % viditelnosti.

  Natie, já si GG stahuju přes torrenty vždycky, ale když bys chtěla koukat na internetu, 4. série je na serialy.kinotip.cz

 • Reply natie 2010-09-30 at 10.29 AM

  joo a ta Avril na fotce je taky dobrá;)

  mimochodem kde koukáš na 4sérii Gossip Girl?

 • Reply natie 2010-09-30 at 10.28 AM

  zkus parfémy Salvatore Ferragmo, Beyoncé(Heat), Valentino..

 • Reply mausis 2010-09-29 at 4.44 PM

  Sensoria by Oriflame :) nepatří sice mezi tak luxusní jako na fotce ale už mám druhou a zbožňuju ji!

 • Reply Teresse 2010-09-29 at 9.47 AM

  Jednoznačně doporučuju Flowerbomb od V&R… nejúžasnější vůně :)

 • Reply Jane 2010-09-28 at 9.56 PM

  Taky jsem si dneska dala GSG, pekne se to rozjizdi. Fotecky dychaji vazne peknou atmosferou…(ja se dneska celej den valim v posteli, hruza se mnou).

  Jinak s tema parfemama jsme na tom podobne, taky chci neco novyho, to, co mam, mi uz nejak prestava vonek (mam doma nekolik CK). Nedavno jsem ocuchaval YVES ROCHER vune a docela dobry (teda jak ktery). :)

 • Reply Maya 2010-09-28 at 8.32 PM

  to je super, že sis odpočinula, já jsem měla sice volno, ale jak jsem nemocná, tak se cítím pořád hůř :D jinak strašně se mi líbí ta atmosféra a barva fotek, nastavila sis nějaký filtr nebo ti to tak fotí “přirozeně”?

 • Reply Zůza 2010-09-28 at 8.30 PM

  já o svym pokoji radši moc nepřemýšlím, mám totiž vždycky milion nápadů, co by se dalo změnit a nikdy se k ničemu nedostanu a pomalu to tady celý strádá

  s parfémem ti neporadím, mám už asi sto-dva let pumu jamaicu a nic jinýho nikdy nechci (alespoň pro současnou dobu mám tohle stanovisko :D)

  a z tý fotky nakouslý cookiesky mám hlad normálně, díky! :D

 • Leave a Reply