life & stories

September 20, Friday

posted by cassidy on 2013-09-20 at 9.55 PM, 1 comment

Měla jsem v sobotu radost z toho, jak jsem si vytřídila skříň a kolik v ní mám najednou místa. Do chvíle, než jsem zjistila, že mám na šňůrách tři pračky vypranýho prádla a než jsem si v pondělí večer vybalila doma to, co se mi podařilo nastřádat za víkend.

Už takovej standardní nákup – alpro “pitíčka” a banánový tyčinky končí v mým košíku pokaždý, když jdu kolem DMka. A ten sprcháč momentálně zbožňuju. Voní jako Piña Colada Fruit Cooler z Costy, kterej jsem nám s N. objednala v pondělí ve zvláštní úpravě a ona baristku trochu zaskočila otázkou..

“Dávají si to tu lidi často?”
“No, ani ne… Vlastně za těch osm let, co tu jsem, jste první.”
Tak jsme takhle při pondělním večeru rozesmály komplet personál i sebe tak, že mi až vyhrkly slzy do očí a užily si cooler po našem :)

Protože běhat v tomhle je přesně to, co chcete.

Když se dneska ráno se snažím motivovat k běhu ostatní, přijde mi odpověď ve smyslu “NO WAY!” doplněná screenshotem… Nojo, majitelé ajfounů, věřte jim, 9:59, já něco málo přes 4 km od domova a začalo, no :D A to jsem měla radost, že mi z předchozího dne stihly uschnout boty i bunda. Ale běhejte ještě, než bude fakt hodně zima!

Protože tohle je nejlepší spací tričko, který jsem kdy měla…

…a protože poslední dny nejradši čelím upršenýmu světu z pod kapucy nový “zahrabávací” bundy a občas taky zpoza nových brýlí. Jak už tu jednou padlo – brýle, jóga a paleo a svět je hnedka lepší. Amen.

A to procházení v dešti je fajn. Bez lidí i s lidma.  A když vás to ještě namotivuje k malování, o to líp, to se často nestává. Díky. Jsem zvědavá, jak dlouho mě to ještě bude bavit. Ale zatím dobrý.

1 Comment

  • Reply Kristýna 2013-09-21 at 10.02 AM

    Ty brýle jsou skvělý! Už delší dobu sháním podobný, ale zatím nemám štěstí na “ty pravý” :) A Alpro je nejlepší :)

  • Leave a Reply