life & stories, New Zealand, travels

October 31, Friday

posted by cassidy on 2014-10-30 at 1.02 PM, 4 comments

Zatímco většina z vás se teď pohybuje kolem čtvrtečního oběda, my máme pátek jednu ráno. Hodně lidí píše, jak si užíváme a tak :) Užíváme.. jako dobrodrůžo to je rozhodně! Jsme od středečního večera už na Zélandu a, no…

“Nikdo neříkal, že to bude jednoduchý.”

Je přesně jedna ráno (tzn. jsme po změně času proti ČR přesně o 12 hodin napřed) , bojuju s únavou po dvaceti minutách spánku v autě, zatímco ostatní šli nabírat síly do postelí, makám už asi tři a půl hodiny na lavičce v Burger kingu na Queens street, protože to je jedinej dostupnej a funkční internet a už fakt musím, protože se mi zas hroutí Tom v Čechách pod náporem všeho, co navíc z naší běžný dělby práce na něj spadlo ke všem jeho běžnejm povinnostem (kterých rozhodně není málo), když jsem už cca deset dní na cestách s omezeným přístupem k počítači/internetu. Pod vedlejším stolem spí nějakej týpek na zemi, každou chvíli přivalí další ožralý holky s rozmatlaným make-upem po obličeji nebo hlučný skupinky místních a jsem hodně ráda, že proti mně z posledních sil Káťa datluje anglicky životopis a že si snad díky tomu nikdo nedovolí vytrhnout mi Macbook z pod rukou.

Zítra ráno se musíme vypakovat z hostelu, potřebujeme se co nejrychleji a nejlevněji dostat do města vzdálenýho 1100 kilometrů a teprv hodinu před odchodem z ubytka (jestli se dovolám) zjistím, jestli nám klaplo auto nebo ne, protože jsme se rozhodli, že se tam dostaneme pohodlně a za zlomek běžný ceny podobnýho tranferu.. Wish us luck & stay tuned!

Zatím mě to baví. Dost :)

4 Comments

 • Reply Kristýna 2014-11-02 at 11.47 AM

  Přeju hodně štěstí, ať vám všechno vychází podle plánů :)

 • Reply J. 2014-11-01 at 11.24 AM

  Hodne stesti! Pripomina mi to hodne situaci tady..a je mi cim dal jasnejsi ze v Evrope dlouho nezustanu.

 • Reply p. 2014-10-30 at 2.33 PM

  jee, super, konecne nejaky info, piste vic a fotky! :))

 • Reply mamka 2014-10-30 at 1.09 PM

  Já vám teda ŠTĚSTÍ FAKT všem ze srdce přeju :))

 • Leave a Reply