cosmetics, fashion, life & stories

May 18, Tuesday

posted by cassidy on 2010-05-17 at 8.52 PM, 5 comments

Chtěla jsem vám napsat už dřív, ale včera jsem nakonec byla naštvaná, tak jsem si to nechala radši pro sebe a dneska mi celý odpoledne nešel internet (zase!!), tak jsem jim tam chtěla volat a nadávat, ale rovnou mi automat tam ohlásil, že o tom vědí, tak jsem v rámci šetření zavěsila a radši těch pět minut, co bych strávila čekáním na spojení s operátorem prokecala o ničem s Tomem :D

Mám Ubuntu Lucid Lynx, protože se jim konečně povedla verze, která vypadá hezky :D A taky jsem se trochu nechala přesvědčit, ale jen málo fakt. Rozhodla jsem se, že to teda zkusím. Uvidíme. Ještě tam nic moc nemám, protože jsem si to nemohla kvůli tomu výpadku internetu nainstalovat, takže zítra nebo někdy prostě. Ale ten vzhled mě dostává, úplně mám nějaký kreativní choutky z toho celý odpoledne, že jsem z ničeho nic začala dělat novej layout DesignStudia. Bohužel jakákoli kreativní myšlenka na práci, kterou bych mohla mít eventuelně i zaplacenou, se ale nedostavila.

Tenhle týden jsou maturity, takže si naposled užíváme vyučování do půl jedný. Spíš “užíváme”, 2-3 hodiny matematiky denně nejsou vskutku příjemná záležitost :D A taky celý tejden jezdíme na kolech do školy, trénink na sporťák prej. I když, podle mě je náročnější jít pěšky, není to zas tak daleko, že by si člověk na tom kole máknul. Ale pravda, že do schodů sotva lezu, jak mě bolí svaly, jsem teď strašně mimo, vůbec nedávám žádnej sport a mám houby výdrž.

Možná je to taky proto, že jim samý dobrý věci xD

Ale tak to čekání při instalaci si musíme nějak osladit :)) Mňam, nó. Kakao se zmrzkou a šlehačkou, mě nenapadlo, že mám v ledničce ledový kafe.

V sobotu jsem byla courat v Praze, plavky nemám, ale za to jsem si přivezla žabky sympatický. Z CCC, kam jsem vlezla snad poprvé úplně a zamilovala jsem se tam rovnou asi do čtyř párů bot. Naštěstí jsem u sebe neměla moc peněz a placení kartou se snažím odolávat, ale stálo mě to hodně přemlouvání teda. Rozmlácený stíny ze staršího zápisku jsem nahradila levnější variantou od Miss Sporty, ale nakonec jsem ráda, protože je mezi barvama trochu větší rozdíl a na očích je to trošku vidět, na rozdíl od těch Maybelline.

Na mě trošku zvláštně koukal z venku pan soused, když jsem vám fotila žabky z okna xD

Espešly pro Finečku, aby mohla sledovat něčího psíčka jak roste od štěněte, Jessica :)

A víte co? V pátek je Malibu Party, na počest maturantům jakože, tak to se těšíme :))

5 Comments

 • Reply angelina 2010-05-24 at 3.40 PM

  nádherné žabky!!! fakt úžasné, aj ja také chcem!!

 • Reply Tom 2010-05-18 at 7.38 PM

  Ubuntu Linux <333333333333333

  Hodnocení 1*!

 • Reply cassidy 2010-05-17 at 9.27 PM

  Findo, *in love* xD
  Ivo, žejo? Ona zatím nevypadá vůbec jako pes, ale jako liška přesně, jak je malá ještě :D

 • Reply ivo 2010-05-17 at 9.19 PM

  liška polární <3

 • Reply Finďulka 2010-05-17 at 9.05 PM

  Jessica <3333333333
  černý nehty na nohou <333333333

  Hodnocení 1*!

 • Leave a Reply