cosmetics, parties & events

June 29, Tuesday

posted by cassidy on 2010-06-29 at 1.15 PM, 6 comments

Právě jsem dokoukala MIOBI s02e01 a dojídám kuskus, co jsem si stvořila jako náhradu školního oběda a který mi školní obědy bude z velké části nahrazovat následující dva měsíce. Jsem ráda, že začalo Make it or break it zase strašně, je to můj asi fakt nejoblíbenější seriál. Brzo v seriálech začnu mít pěknej bordel, “naštěstí” teď GG nebude až do půlky září, ale začala jsem sledovat Pretty Little Liars, Californication a chystám se stát se závislou i na Skins a Cougar Town.

Mám teď pořád strašně akční náladu a jak furt něco nedělám, úplně mě to sžírá. Včera třeba byl den, který odpovídal mýmu aktuálnímu naladění a nudit jsem se nestihla. Byli jsme s projektem v Praze, úkol splnili velmi rychle a pak jsme s Élou šly trochu slintat po obchodech. Nedostatek financí nás naštěstí moc netrápil, po čtrnácti dnech výprodejů už vážně nezůstalo snad nikde nic, co by za smutek stálo. Ale zas úplně s prázdnou se vrátit prostě nemůžu, žejo. Přivezla jsem si masku na vlasy, “zubatou” čelenku (čtvrtou stejnou už!!) a krásný “zlatý” náramky. Podobný jsem chtěla už dávno.

Potřebuju si koupit ještě alespoň jedny kraťasy, asi džínový světlý bych chtěla. Od tý doby, co jsem si koupila ty červeno-růžový jsem se skoro nesundala. Lituju těch let, kdy jsem kraťasy nenosila, za poslední týden se staly fakt mým nejoblíbenějším kusem oblečení ať už v nich vypadám jakkoli.

Po týdnu dolakovávání tmavomodrých nehtů jsem si konečně koupila odlakovač. Původní záměr nechat nehty trochu odpočinout a zbavit se lehkého modrého nádechu kůžiček okolo vydržel asi osm hodin. Přesně přes noc :D Dneska jsme s Terkou ale objevily krásnej nude lak za tři pětky, takže jsem si pro něj odpoledne musela sjet do jiný drogérky, brala totiž poslední. Původně jsem se spokojila s tím, že mi ho půjčí na oplátku za mojí světle modrou, ale nakonec jsem potřebovala vlastní. A černá, klasika. Na nohách jsem si jí zamilovala. Tenhle je Gabriella Salvete. Rozhodla jsem se, že u barev, u kterých si nejsem stoprocentně jistá, že je vypotřebuju celý (barva, kterou určitě užiju je třeba tmavorůžová nebo mléčná – průhledná bílá prostě), vážně kašlu na velká balení, nemám na ně místo totiž vůbec. A hlavně stejně nejsou věčný a co si budeme povídat, lakujte se hustýma, žejo..

Vyšel WordPress 3.0 už někdy před čtrnácti dnima, tak mi ho Tomík prej nahodí, třeba bude fungovat i to načasování publikování příspěvku, že bych vás mohla zabavit třeba i během dovolený nebo ták.

Musím udělat nějakou práci – dodělat jeden web a udělat návrh na tričko.  A večer Vítání prázdnin :)

6 Comments

 • Reply Evka 2010-07-19 at 8.46 AM

  ahoj, shánim černé naušnice – pecky na netu a tebe mi to vygooglilo :) kde jsi je prosim tě koupila?? nebo jestli se jich chceš zbavit, tak je odkoupim :)

 • Reply cassidy 2010-06-30 at 6.23 AM

  Sumiko, Angie, většinou se mi světlé moc nelíbí, hlavně na mě přímo, ale tenhle, když se nalakuje přes vrstvu mléčného, vypadá skvěle :)

  Rainy, díky moc za tip, mrknu po tom určitě. Jinak Make it or break it jsem včera koukala bez titulků, všemu nerozumím teda, třeba když mluví hodně rychle někdo, ale dá se to. Stahuju si díly z torrentů a titulky z titulky.com

 • Reply Rainy Bells 2010-06-29 at 11.09 PM

  Cass, Pretty Little Liars zkouším taky, zatím to vypadá zajímavě, ale chtěla jsem ti doporučit ještě jeden. Jmenuje se to The Gates, ale třeba jsem to vůbec nenašla na csfd.cz, ale asi prostě ještě nejni tak známej a rozšířenej. Momentálně stahuju druhý díl, pilot tady byl minulej týden. Něco málo o něm, i trailer, najdeš tady. ( http://www.vampire-diaries.cz/the-gates#more-2890 ), jinak díly k stáhnutí i s titulkama klasicky na ulož.to. Nevím teda, jestli se to neukáže jako pakárna, ale dala bych tomu šanci. Aspoň bude přes léto na co koukat.
  Mimochodem, na to Make it or break it jsem se koukala asi včera nebo kdy, chtěla jsem se zeptat, stahuješ to někde i s titulkama nebo na to koukáš bez nich? Dík za info. RB

 • Reply angelina 2010-06-29 at 8.34 PM

  ten bledý lak som myslela :))

 • Reply angelina 2010-06-29 at 8.32 PM

  aaa užasná farba laku!! milujem laky na nechty, škoda len, že som chudobná a nemám si ich za čo nakupovať :D

 • Reply sumiko 2010-06-29 at 1.42 PM

  Ten basic mám taky, jestli si dobře vzpomínám, tak vypadá hezky, ale měla jsem ho na nehtech snad jen jednou :)

 • Leave a Reply