life & stories, stuff

June 21, Thursday

posted by cassidy on 2012-06-21 at 10.33 PM, 5 comments

Kreativní náplň jednoho deštivého odpoledne. V nějaké prohlíženíhodné formě uchovat vzpomínky na Paříž jsem se chystala už od minulého léta, kdybych věděla, že mi to půjde tak dobře od ruky, možná bych se k tomu dostala už dřív. Musím si nechat vyvolat fotky z Londýna, ať můžu pokračovat. Škoda, že tam se mi nepovedlo nashromáždit tolik doprovodných materiálů, budu muset vymyslet, jak stránky ozvláštním, přece jen kdybych chtěla jen fotoalbum, mohla jsem docela výrazně ušetřit :D

Smash výbava :) Mám do čeho lepit asi tak na dva příští životy xDD

Záhadným způsobem se mi “rozbil” Akismet, který kontroluje a blokuje spam v komentářích, ale WordPress to poznal a pro jistotu teď blokuje všechny komentáře a já tak musím ty “pravé” schvalovat, pokud se tu váš komentář neobjeví hned, vězte, že se objeví po pár hodinách, až si ho všimnu v administraci. Pracuje se na nápravě.

Těším se na středu, to bude teprv pořádný začátek práznin. Náš červnový Mácháč se třídou z gymplu se pomalu stává tradicí, taková správná akce. Navíc mě mile překvapila účast, dvě třetiny třídy po tom, co jsme rok rozuteklí do všech možných koutů, bych nečekala. O to líp! Dneska jsme s Tomášem vyzvedli jukebox, umyli gril, o kterém jsme už loni přemýšleli, že ho už ani snad nepovezeme zpět.. xDDD Měla jsem z toho úplně náladu, že bych se sbalila a vyrazila nejradši hned :))

5 Comments

 • Reply skalain 2012-06-22 at 4.10 PM

  Ja vim, ze jsem to psala uz stokrat, ale ja ti tak zavidim, ze mas porad tak bozi fotky

 • Reply nat 2012-06-22 at 12.35 PM

  Hlavně foť, jsem měla hrozně ráda minule ty fotky, fakt jak u moře prostě ta atmosféra!

 • Reply Spencie 2012-06-22 at 8.40 AM

  Já to vždycky vidím a taky bych nejradši začla ihned dělat scrapbook XDD

 • Reply mausis 2012-06-21 at 10.59 PM

  krásný koláže:)) já si to taky vždycky plánuju, že si něco podobnýho po létě udělám, mám takovýhle sentimentální uchovávání vzpomínek strašně ráda:D ale taky mi to vždycky trvá než se k tomu dostanu..

 • Reply Jane 2012-06-21 at 10.46 PM

  Juuuu, ty se činíš, smekám před tebou ;)
  A ta středa zni zcela skvostne! Užijte si to!

 • Leave a Reply