life & stories, parties & events, photos

June 20, Thursday

posted by cassidy on 2013-06-20 at 6.04 PM, 5 comments

Já vím, že už jste nevěřili, že to přijde. Ale když už se musíte dozvídat o tom, že něco přibylo na vašem vlastním blogu až z Bloglovin’u, asi je to fakt špatně. Děkujte Natáličce. (Která bájdvej není o nic lepší a nechala si klidně expirovat doménu, musela být provedena záchranná akce v posledních minutách. A stejně to nevyšlo. Ale konec dobrej, všechno dobrý.)

Čtvrtý semestr? Checked! A jakým způsobem, 7. června, výborný známky.. Takhle se mi to ještě nepovedlo :) Spokojenost.

Od tý doby můj život shrnují dvě písmena, PP. Parties a práce. Na nic jinýho nezbývá čas, spát budu v rakvi. Úplně ale tak zasloužený jsou ty grilovačky a probdělý noci, potřebovali jsme to všichni.

Když zrovna nejsou povodně nebo 35°C ve stínu, snažím se běhat. Těším se na to úplně, něco se zlomilo a vůbec se nemusím nutit do toho, abych vyrazila. Dřív jsme to měla tak, že mě bavil fakt samotný běh, ale zvednout se a jít, to byla ta část, na který to často padlo. Teď mě nějakým zázrakem přestalo bolet koleno a je to paráda <3 Akorát to počasí tomu úplně nepřeje. Nemám ráda stěžování na počasí. Mám ráda asi všechna roční období stejně, nefavorizuju nějak výrazně nic a jsem ráda, že to máme takový pestrý. Úterní snaha stihnout to ještě před horkem mi ale úplně nevyšla. Večer jsem se rozhodla, že hecnu desítku, ať vím, jak na tom bude letošní We Run Prague. Nicméně jsem trochu podcenila vstávání, vybíhat v osm bylo fakt pozdě. Na 6,6 km jsem si s tepovkou na 110% maxima a v infarktovým stavu musela lehnout na silnici do stínu a kdybych s sebou měla nějakou vodu, ležela bych tam asi až do tmy :D Ale doběhla jsem! Zato jsem se letos už dvakrát stihla vykoupat v našem bazéně, to se mi za minulý dva roky určitě nepovedlo :) Všechno má svoje plus.

Podnikli jsme dva milý výlety na né-úplně-vzdálená místa, na kterých jsem ale předtím nebyla. Vodní hrad Budyně nad Ohří a mělnický zámek.

Soutok čehosi. Soutok Labe a Vltavy je o kousek dál, ale na fotce nebyl skoro vidět, tak pro představu alespoň takhle :D

Během asi čtrnácti dnů jsem byla třikrát na zámku v Litni, taky místo, kam jsem předtím nikdy nezabloudila. Ještě aby jo, zámek je desítky let už nepřístupný veřejnosti. Ale bude snad v dohledné době. Dějou se tam celkem velký věci a je mi to všechno moc sympatický. Díky Kryštofovi jsem dostala velkou šanci se tam ukázat jako fotoreportér a setkat se tak rovnou s několika významnými osobnostmi, kterým vévodí herec John Malkovich.

V Litni se taky minulý týden konala akce, kterou tu musím zmínit už jen proto, že jsem to slíbila Járovi ;) Oslava Kryštofových jednadvacetin aspiruje na ocenění párty roku a nebude úplně jednoduchý ji překonat! Zámek, obrovský park, navíc trampolína a houpačka z koruny stromu na neuvěřitelně dlouhých lanech <3 Průběh večera je zdokumetován minimálně. David vyfotil pár snímků na film, věřím, že budou perfektní, ale těžko říct, kdy je uvidíme.. pár fotek a videí skončilo nenávratně v propadlišti dějin (= snapchatu) a tak zbývá už jen pár z rána ode mě. Pro pobavení o tom, kde všude se dá usnout, když máte k dispozici asi tak 180 místností :)

… protože rána bývají náročná

… protože tahle nástěnka je vážně hodně využívaná

… protože vám Jára ochotně zapózoval ve svém epesním pyžámku

… a protože i když je zakouřená a tak docela o ničem, jsou na ní lidi mýho života.

Byli jsme párkrát v kině, hlavně ještě mezi zkouškama, příjemný odreagování, který nezabere moc času. A hlavně za posledních pár týdnů vyšlo dost filmů, na který jsem se těšila dlouho dopředu. Takovou sérii návštěv kina jsme odpálili půlnoční premiérou třetího Iron Mana. Výbornej byl, lepší než kdy předtím. Robert Downey Jr prostě <3 O něco málo asi překonalo nevalné očekávání Fast and Furious 6, zato Hangover 3 rozhodně nebude nic, na co bych se chtěla podívat znova. Ok, zasmáli jsme se, ale slabší. Poslední, co jsem navštívila, byla předpremiéra Now you see me, z čehož jsem dost nadšená. Koukala jsem, že na ČSFD hodnodnocení nic moc, ale za nás tři výborný, vřele doporučuju. Na Starka samozřejmě nemá asi nic, ale nápad i zpracování super. A samozřejmě kouzla. Mě tyhle věci baví. V sobotu asi Man of Steel :)

Zrovna, když stojíte v koloně cestou do kina a říkáte si, že v pohodě, že alespoň neuvidíte reklamy… Žádný reklamy nejsou. Ale aspoň máme fotku ^^


Pár předodchodovejch selfies. Miluju tu poslední sukni aktuálně.

Ponaučení poslední doby? Pokud jste z něčeho zmatení, zdá se vám nějakej zvláštní / výrazný / zapamatovatelný sen a podíváte se do snáře, dost pravděpodobně to bude sedět na vaši situaci. A budete zmatení ještě víc. Tak.

5 Comments

 • Reply Jára 2013-06-24 at 11.47 AM

  Kryštof je pořádný vojvoda! Myslím že už nikdy nechci slavit jinde než na zámku :-)

  Jinak díky za úžasnou zmínku o té oslavě <3 Dostal jsem se bez přehánění do internetového nebe :-)

 • Reply Quanti 2013-06-22 at 8.45 PM

  Budyně! <333 miluju nejvíc :) a Mělník <3

 • Reply Jane 2013-06-21 at 9.05 AM

  Paráda! Díky za tipy na výlety! Kryštof se taky dostane všude. :) Jsem ráda, že jsi zpět! <3

 • Reply Spencie 2013-06-20 at 6.58 PM

  Ty místa na spaní XDDD
  přesně Iron man – boží , Rychle a zběsile – super <3

 • Reply Mary 2013-06-20 at 6.16 PM

  a ten Kryštof je nejaký vojvoda, že má párty na zámku?

  ono je to také nespravodlivé, že vyzeráš vo všetkom dobre

 • Leave a Reply