cosmetics, fashion, life & stories

June 19, Saturday

posted by cassidy on 2010-06-19 at 8.04 PM, 5 comments

Dočkali jsme se :) Ve škole je po všem, celý pátek jsme koukali na filmy a tuším, že stejná náplň nás čeká až do středy, pak už začínají projektové dny. Nějaké tipy, na co se podívat? Stíháme toho docela dost, v pondělí třeba od osmi do čtyř je opravdu hodně času.

Jsem strašně spokojenej člověk poslední dobou. Užívám si úplně obyčejný věci a prostě je to fajn. Baví mě chodit na procházky s Tomem a s naším či jejich psím miláčkem a tak. Mimochodem, rychlá zpráva pro Finečku: Jessica nejvíc vyrostla a už skoro není bílá, příště ti ji musím vyfotit určitě, fakt je k nepoznání od toho bílýho chuchvalečku plyše na prvních fotkách!

Maminka mi přičarovala pár kousků kosmetiky Estée Lauder včetně dvou malých kosmetických taštiček. Na drahou kosmetiku si nepotrpím a ona by mi jí taky nekupovala, ale tohle se jí skoro náhodou dostalo do rukou. Rozhodně velmi potěší ^^ Kdysi jsem dostala lesk na rty této značky a byl úplně nejlepší na světě, takže určitě nebudu zklamaná.

Dneska jsem měla veleúspěšný den – všechno, co vidíte na spodní fotce, krom puntíkaté sukně, která je dárek z úterka, jsem si přivezla dneska. Je toho hromada, ale nebyly jsme s mamkou nakupovat fakt milion let, byla jsem teď každý víkend někde v trapu nebo v práci a dřív jsme jezdily skoro každej víkend a pokaždý jsem si přivezla třeba jednu dvě věci, takže ono to vyjde nastejno. Velmi příjemná je ale skutečnost, že krom kraťas nepřesáhla cena ničeho 200,- Kč – miluju slevy!! xD Chápu, že fotka je poměrně nicneříkající, když není ani poznat, co je normální tričko a co šaty, ale určitě vám alespoň něco z toho ukážu pozdějš na sobě, jsou to skoro všechno úplně letní věci, protože vysloveně letního jsem neměla vůbec nic a za tři tejdny moře, žejo.

Zleva: šedý cípatý cardigan – vepředu má zdvojené dlouhé cáry a vzadu je kratší, na večer přes tílko třeba bude super myslim. Puntíkatá sukně je sice černá, ale taky na léto, vlajou na ní krásně pruhy látky. Červenorůžové kraťasy – první kraťasy po asi pěti letech, který mi přijde, že fakt můžu mít. Nemám takový ty typicky kraťasový hubeňoučký nožky, ale zas nemám třeba viditelnou celulitidu, strie nebo tak a hlavně když vidím, jaký lidi si fakt v kraťasech choděj, tak to fakt mám i já nárok nepařit se v nějakejch ke kolenům. K botkám na klínku vypadají perfektně. Obyč bílé tričko s tříčtvrtečním rukávem jsem tam nemohla nechat, teď bílou nosím nějak hodně. Je volný a slaboučký. Černé legíny bez komentáře, ty dosavadní začínají odcházet. Tyrkysový a černý šatky, ty jsem strašně chtěla, původně teda ve žlutozelený, která se mi nakonec přestala líbit, a furt měli všude samý megavelikosti, až dneska konečně něco na mě, co všude nevisí. Nemohla jsem se rozhodnout pro barvu, takže oboje. Za ty peníze byste je taky brali. A na závěr květovaný tričko, který sice vypadá jak největší hadr, ale na mě se mi fakt líbí a rukávy má nabraný jen maličko fakt, takže v něm nevypadám jak rambič.


Můj letošní pěstitelský úspěch :) Mám pět rostlinek jen, takže žádnou megaúrodu nečekám fakt, ale vypadají, že se jim daří. Tom má dokonce už první malý lusky, jsem o tři dny pozadu (sela jsem o pár dní pozdějš)


Tohle je sice tátův pěstitelský úspěch, ale protože už jsou ready-to-eat a on není celý víkend doma, smůlička. Naše jediná malina roste v díře po vyndané dlažební kostce v chodníku, pne se po garáži a máme na ní víc malin, jak kdovíjakej zahradníček na půlce zahrady. Obrovský, zdravý a výborný jsou. Příští rok bych chtěla strašně takovouhle jahodu, letos jsme  to nějak nestihli. Fakt těmhle šlechtěnejm věcem třeba od Starkla věřte, budete nadšený.

5 Comments

 • Reply angelina 2010-06-25 at 8.27 AM

  hm…o hentej značke kozmetiky som ešte nepočula, ale na obrázku sa mi páči :D

 • Reply Finečka 2010-06-21 at 10.15 PM

  Nepochopila jsem – “puntíkatá sukně je sice černá, ale taky na léto”. V létě právě nos černou hodně žejo! A taky na jaře, na podzim a v zimě žejo! :-D

 • Reply Nela 2010-06-20 at 8.03 PM

  moc hezký fotky..už se taky těšim až vyrazim na slevy:)

 • Reply Mary 2010-06-19 at 8.32 PM

  oh, mam rada ked sa mi nečakane dostane do rúk kozmetika :D

 • Reply Luce 2010-06-19 at 8.23 PM

  hrozne moc hezky veci :) libej se mi moc ty kratasy cerveny. a krasny fotky proste :) filmy tyjo nevim potrebuju sama poradit na co koukat :/ jo a ta kosmetika je supr! mama ji ma a je s ni spokojena

 • Leave a Reply