parties & events

July 21, Wednesday

posted by cassidy on 2010-07-21 at 7.35 PM, 8 comments

Měla jsem o srazu napsat rovnou včera, přijela jsem úplně plná dojmů a večer jsem vůbec nemohla usnout z toho až :D Ale rovnou z Prahy jsem jela k Tomovi, kterej je pořád nemocnej. V tomhle vedru to musí bejt hrozný, vzpomínám si na svoje čtyřicítky před pár rokama v Turecku, nejhorší.

Vyrážela jsem z domova v tílečku a sukni, absolutní azůro a horko. V Praze už bylo pod mrakem a přemýšlela jsem, že si snad budu muset koupit svetr nějakej a deštník, nebo co, protože jsem fakt vyrazila úplně nalehko. Když jsem viděla davy před New Yorkerem, začala jsem být nervózní, že nikdy nikoho nemůžu najít, ale prorvala jsem se okolo několika hloučků mládeže, hledala pořád nějaký známý obličeje a tam stály!

Lou, Barb a Carrie a vypadaly jak modelky nějaký všechny né a řešily strašně školství. Bylo mi oznámeno, že Roxx nedorazí, Maya že dorazí později a začaly jsme se shánět po Katchence, která si doma zrovna dělala oběd :D Vyrazily jsme do Panerie, daly jsme si každá jinej dortík a až na Lou frappé a povídaly si a čekaly na zbytek. Carrie nás opustila, Katchenka dorazila a chvilku po ní i Marietka. Chtěly jsme změnit stanoviště, vydaly jsme se rovnou za nosem, Barb neohroženě brázdila pražské ulice a probíhala těsně před jedoucíma autama a došly jsme k Rock Café. Byly jsme krom jednoho muže zahleděného do notebooku jedinými hosty a když si nás deset minut nikdo nevšiml, zvedly jsme se a pokračovaly dál.

Prošly jsme se na Žofín, odkud pocházejí fotky, ke Katchence do nejkrásnějšího bytu, na Smíchov koupit pár nutností a na jídlo a tak, prostě sympaticky strávené odpoledne, záviďte :)

pro ty, co nevědí: Cass, Maya, Barb, Lou, Katchenka

Během půl hodinky, co mi zbývala do odjezdu vlaku, se mi podařilo utratit asi tak milion ještě, musela jsem podruhý v životě platit kartou dokonce, protože jsem u sebe měla asi 150 korun cash. Ale stálo to za to. Teda myslim. Sečteno a podtrženo, holky jsou všechny krásný, charismatický a příjemný. Fotek jsme pořídily fakt jen úplně minimum, celých devět, z toho pět je rozmazaných za chůze a na žádný z nich není Carrie, která nám utekla do autoškoly a pak už se nám nevrátila, jak bylo původně v plánu.

8 Comments

 • Reply carrie 2010-07-26 at 11.57 AM

  Ty fotky jsou fakt skvělý, škoda, že tam nejsem taky :D jaktože jich máte jen devět? nikdo neměl energii fotit? :)) jinak foťák už jsem přitáhla, sice teda byt jsem nevyfotila :))) ale v září to udělám, fakt :D

  Lou měla pěkný šaty náhodou a ještě ve spojení s tou nejdokonalejší kabelkou :))*

  Leila: Carrie už možná zase začala psát :D

 • Reply cassidy 2010-07-22 at 3.08 PM

  Natálo, kdyby sis to přečetla, tak víš, kde je carrie :D a hele přitom my nejsme nikdo žádná žirafa vůbec, musíš bejt úplně mikro nějaká tyjo :)

  Barb, Lou, ta druhá, žejo? :) Taky jí mám nejradši, je taková veselá.

  Leila, Carrie vlastně nepíše proto, že prej kvůli mě zapomněla v bytě, kam teď nechodí, foťák a nechce bez fotek, ale strašně jsme přemlouvaly, tak snad :))

 • Reply Lou 2010-07-22 at 2.46 PM

  No jako ta druhá je dokonalá! Ještě že jsem tu mříž přitáhla! A vy jste se mi smály, že to bude, jak ve vězení :D

 • Reply Leila 2010-07-22 at 10.29 AM

  A nerikala carrie jestli bude psat jeste?:(

 • Reply Barb 2010-07-22 at 8.03 AM

  Se mi libi ta druha fotka! :) Takovy hezky dynamicky postaveny jsme, ani jsem si pri foceni nevsimla :D

  Ai, boty jsme si menily, protoze Katch pospichala pro zapomenute poznamky k ni do bytu, tak abychom byly rychlejsi.. a ja hlavne nechapu, proc nemam tyhle sve jeste proslapnute.. vzdy se mi sedre malicek a ukrutne to boli!

  Natala, jako jsem velky vsechny, az na Carrie.. Carrie tam neni, protoze uz musela bezet na autoskolu :( Mela jeste dorazit, ale bohuzel to nedopadlo :(

  Katchena me stvala, protoze ta kosile je luxusni jako a i ta tvoje kosile, Nat, je supr.. a ja proste zadnou nemuzu najit :(((((

 • Reply Peréz 2010-07-22 at 6.13 AM

  1) kde je carrie?
  2) katchenka má nejlepší hadry
  3) lou má hrozný šaty
  4) bárb byla o hlavu vyšší než já, tzn. že jste všechny o hlavu vyšší, než já XD

 • Reply cassidy 2010-07-21 at 9.16 PM

  Barb i Lou měly na přezutí něco placatějšího a tyhle už se nevešly do kabelky, nó :)

 • Reply ai. 2010-07-21 at 8.42 PM

  fascinují mě ty boty navíc. :)

 • Leave a Reply