food & lifestyle, life & stories, parties & events

July 20, Tuesday

posted by cassidy on 2010-07-20 at 9.23 AM, 6 comments

Tomík a jeho zánět dutin mi tu roztomile spí a já mám konečně po dvou dnech nabitých asi na 130% konečně chvilku na to, abych se podívala na fotky. Už se jima prokousat musím, karta za poslední týden plná, baterka vybitá a dneska odpoledne bude, myslím, foťák potřeba.

Jak jsem psala už asi milionkrát, minulý týden jsme strávili v italském Caorle. Caorle je hodně oblíbené letovisko, takže češtinu můžete slyšet na každém kroku. Rozhodně to ale neznamená, že by náhodou někdo z Italů česky uměl. Kéž by alespoň anglicky! :D Poprali jsme se se vším včetně komplikací typu cesta do nemocnice s otřesem mozku a dovolenou jsme si užili, jak jen to šlo. Měli jsme super dvoupatrovej apartmán, který byl součástí většího komplexu, takže všechno působilo tak hotelově, k dispozici jsme měli velkej bazén, balkón, předzahrádku, terasu, která se stala naším hlavním útočištěm a tak prostě. Moře bylo parádní, na to, že dno bylo písečné, byla voda průzračná, tyrkysový, všude spousty mušliček.. Akorát kluci byli trochu líní k němu chodit, protože přece jen bylo asi o sto metrů dál, než bazén :D Poprvý asi od šesti let jsem se málem poblila na šlapadle, hororovej zážitek úplně. Když jsme se ve frontách přetahovali o místo se stopadesáti pětiletýma fakanama, došli jsme taky k názoru, že aquaparky už pro  nás asi nejsou :)

“To se fakt chcete fotit u nejhnusnějšího baráku v celý ulici?!”


Snídaně v internetový kavárně, 12 min za 1,5€ a v celým městě žádná free wifi

Danovy těstoviny Alpacino bez žampionů. Poprvý v životě mi chutnala smetanová omáčka, luxus! <3

6 Comments

 • Reply Barb 2010-07-23 at 12.19 PM

  Aha :/ Skoda!

 • Reply cassidy 2010-07-22 at 8.05 PM

  Erika, něco ještě napíšu téda :)

  Skalain, byla no, úplně největší. Flákarna a nejlepší.

  Angelina, dík :) jsem je teda po jednom použití pak dvě hodiny zašívala, abych si je mohla vzít s sebou k moři právě, ale stálo to za to :D

  Barb, já žádný nemám totiž, asi dvě u sebe a ještě jsem nedostala od Dana fotky, nechtěla jsem si brát velkej foťák na pláž.

 • Reply Barb 2010-07-22 at 7.01 PM

  Chybí mi fotky moře..

 • Reply angelina 2010-07-22 at 9.17 AM

  tie “zvieracie” šaty sú úžasné!!!!!!!!!úplne najviac zo všetkých šiat za toto leto, omg !!

 • Reply skalain 2010-07-20 at 10.18 AM

  tyjoo pekny, to musela byt pohodicka

 • Reply Erika 2010-07-20 at 9.54 AM

  hmm to je paráda. Akurát by to chcelo viac zážitkov popísať :) Fotky sú moc pekné. Sluší vám to na všetkých. Najlepšia je ta na móle, dispozične a tak <3 Mám chuť na cestoviny..

 • Leave a Reply