parties & events, photos

February 3, Sunday

posted by cassidy on 2013-02-03 at 11.26 AM, 2 comments

Ještě v týdnu před touhle nedělí jsme si naivně mysleli, že fakt pokoříme horu hor na snowboardech, ale nakonec sněhu padalo míň, než jsme čekali a kdybysme je opravdu vzali, mohli bysme je rovnou nechat dole u popelnic… I na bobech jsme si to užili! Zima byla obrovská, jak nevytáhnem teď moc čumáky od pracovních stolů, celkem nás to všechny překvapilo :D

Navrhujeme, aby dole pod Řípem byla cedule o tom, že občerstvení je celoročně otevřené, i mimo sezónu (i když jen o víkendech). Sice nás to hodně mile překvapilo, ale vzhledem k tomu, že jsme si všichni nechali peníze v autech, to bylo o to smutnější :D Se stovkou pro šest lidí toho moc nepořídíte.

Jsem ráda, že jsme vyrazili, ačkoli Říp je od nás půl hodinky autem, byla jsem nahoře naposledy na prvním stupni se základkou. Hezký výlet, jestli se vyskytnete v okolí, berte to jako doporučení :)

On-demand fungující občerstvení

Výrazné újmy na zdraví zúčastněných osob ani náhodných kolemjdoucích se naštěstí nekonaly, ale všechny škody se eliminovat nepodařilo :D

2 Comments

  • Reply Athelas 2013-02-04 at 2.13 PM

    Ježiš já bych se to bála sjet na bobech, určitě bych vylítla do lesa :D dobře vy, díky za typ na výlet na příští víkend :)

  • Reply Jane 2013-02-04 at 12.32 PM

    Super! Fajnový, jak se snažíte nesedět pořád u komplů a tak… :)

  • Leave a Reply