life & stories

Únorová videochallenge 2021

posted by cassidy on 2021-03-11 at 11.33 AM, 0 comments

Pár vteřin videa každý únorový den. Kdysi jsme s lidmi na Plurku pro “videochallenge” zvolili únor, protože je to nejkratší měsíc. Že to tedy bude nejjednodušší. Hodněkrát jsme pak narazili na to, že to je jeden z těch měsíců, kdy se toho moc neděje. Z těch nudnějších, ze kterých si toho člověk po jejich uplynutí moc nepamatuje.

Video, který zachycuje highlighty, zajímavý nebo prostě jen úplně všední momenty mi vždycky ukáže, jak mimo tohle vnímání února je. Kolik se toho stane, kolik toho člověk zažije. I když jsou to často jen malý věci, když vidím ty záběry zpětně a pokupě, najednou jsem za ty dny mnohem víc vděčná.

Každý rok se pravidelně zaseknu u sledování těch předchozích únorů. Začali jsme s tím už v roce 2012, nemám zdaleka všechny, ale i tak – to už je pěkných let. Odložím si tu 2016, 2017, 2019. Koukám, že mi to vychází spíš ob rok. Loni jsem natáčela, ale k sestříhání už nedošlo. Neudělala jsem to hned a strašně nerada edituju fotky a videa s odstupem. Tyhle věci prostě musí být hned, nebo prostě nejsou.

No Comments

Leave a Reply