life & stories

March 14, Wednesday

posted by cassidy on 2012-03-12 at 3.59 PM, 4 comments

Fotka z procházky nad zlončickou roklí, bylo úplně kouzelný počasí, úplně černý nebe, ale svítilo skrz něj sluníčko a po chvíli dokonce začalo úplně jemňoučce pršet, takovej ten letní teplej déšť. Ano, začátkem března :D Na krku mám kruhovou šálu z Fleru, musím vám to doporučit, lituju, že jsem si ji nepořídila hned na začátku podzimu, protože je z kvalitního materiálu, nevytahuje se, nechlupatí, nekouše a hřeje, prostě všechno, co od takové šály chci. Ceny se tam pohybují cca mezi 350 – 600 Kč, což není o moc víc, než v řetězcích a i kdyby bylo, ten rozdíl ušetříte na odchlupovacích válečcích. Kolik nadávek po ránu bych si ušetřila! Podle jejího vzoru jsem si pak uháčkovala ještě vlastní v šedé barvě a můžu říct, že jinou už nikdy nechci.

Párkrát už jsme letos vyběhli, i když počasí na to zatím úplně příjemný nebylo. Ale nic lepšího po dni nad prací u počítače pro sebe snad nemůžeme udělat. Baví mě víc běhat ve dvou, rychleji to utíká, nebojím se cizích lidí, sama bych určitě chvíli šla místo běžela třeba a tak. A možná bych se sama vůbec nevykopala. To nejspíš :D Ale když pak už běžím, je to fajn. Jen začít. A rozhodně to takhle nemám jen s běháním, těch věcí by se našlo mnohem víc.

Malé radosti – odměny za školní dny :D Bez nich mi to moc nejde :D

Mám pro vás pár filmových tipů, aneb co se mi / nám v poslední době dost líbilo. Nejsou to úplné novinky, všechno tuším z roku 2011, ale pokud nevíte, s jakým filmem strávit večer, určitě můžu doporučit francouzský snímek natočený podle skutečného příběhu – Intouchables. Dál nás s T. hodně chytil film The Girl with the Dragon Tatoo, ačkoli jsme nečetli knihu a neviděli švédsko-dánskou verzi z roku 2009. Trochu mě teď mrzí, že jsem si to nejdřív nepřečetla, ale asi bych se k tomu nedostala dřív, než v létě, o prázdniny, takže, no.. A pokud hledáte něco lehčího, ptákovina, u které jsme se ale opravdu nahlas zasmáli – Horrible Bosses. Co rozhodně nedoporučím je česká komedie Signál. Nebo takhle – nebylo to úplně až TAK hrozný, ale určitě ne v kině prostě. Šílené pohyby kamerou a absence stativu při projekci na velké plátno téměř stoprocentně zaručí nevolnost. Zakázala bych tohle natáčet snad, to jestli někdy uvidí nějaký cizinec (doh) Už takhle o nás nemá zahraničí valný mínění a ještě předvádí jako takovýhle vidlákov…

4 Comments

 • Reply Mary 2012-03-15 at 8.41 AM

  Horrible bosses chcem vidieť, stačilo aby som videla plagát a viem že to bude super:)

 • Reply Jane 2012-03-14 at 2.57 PM

  Signál jsem si rovnou odepsala, protože mi to připadá mix Bobulí 2 a něčeho ještě horšího, tak jsem ráda, že jsi mi to potvrdila. :) Kruhová šála je jasně a must have, protože je nejpříjemnější a ani trošku pod ni nefouká a tak. :P

 • Reply Janina 2012-03-14 at 2.04 PM

  film Signál byl v užším výběru, na co do kina jít, ale já jsem moc nechtěla. Jak to tak čtu, o nic jsem nepřišla:-)) Jinak děkuju za tipy na další filmy!
  A ta první fotka se mi moc líbí:-)

 • Reply Adelka 2012-03-14 at 2.00 PM

  Tobe to slusi! to nebe za tebou vypada jak pred apokalypsou!
  Jinak Horrible bosses taky vsem doporucuju, byl to super film!

 • Leave a Reply