life & stories

June 11, Friday

posted by cassidy on 2010-06-11 at 5.56 AM, 1 comment

Už se vidím u vody :) Nevíte, jak se těším. Líp jsme si to naplánovat nemohli, parádní odměna za nejhorší školní týden z celého školního roku. Dneska odpoledne už se budeme se třídou válet na Mácháči, začíná nám třídenní nonstop party ^^ Ale vážně, zasloužíme si to. Ještě vydržet dnešní nálož posledních písemek a pak už je flákárna.Dneska poslední písemka z dějepisu ever <3 Což není synonymum k tomu, že jsem se na to měla vyfláknout, ale asi pozdě.. :D Měli bysme si začít připravovat filmy na následujících deset školních dní, všichni se postupně přiznávají, že potřebujou poslední známku a pak už se jim s námi nechce nic dělat.

Počasí nechápu. Buď je hnusně, nebo lámem teplotní rekordy z 30. let. Asi jsem jeden z mála lidí, ale mě to horko nevadí, vždyť jsem tu taky furt kňučela, ať už je hezky, tak to bych byla sama proti sobě, jen prostě – proč nemůže bejt delší dobu něco mezi? Nestihla jsem utahat jarní sukně a přímo letní, tenoučký vlající, žádný nemám.

V pondělí jsem (snad) zpět, doufám, že přivezu nějaký povedený fotky!

1 Comment

  • Reply Peréz 2010-06-11 at 6.33 AM

    asi si každej představujeme třídenní nonstop párty úplně jinak, ale příjemnej pobyt přeju XDDDDDD a nefot se v plavkách pak mě sereš akorát.

  • Leave a Reply