life & stories

July 5, Thursday

posted by cassidy on 2012-07-05 at 11.22 AM, 0 comments

V neděli přiletěla Natalča a protože toho ani po celý noci na letišti a nebezpečným letu neměla dost, jeli jsme hned odpoledne v neskutečným horku na výlet do Lidic, které jsou odsud nedaleko a nikdo jsme tam vlastně nebyl. Takové ideální místo na rande… Překvapilo mě, že se jedná o tak na pohled hezké místo, proč musí mít tak hrůznou historii?

Další den přijeli ještě na oběd, s velkým nákupem jídla, takhle chodí správný návštěvy :D Grilovali jsme (pro změnu xD ), nutili ji jít kilometr a tam a kilometr zpátky roštím v rokli, ukázali jsme jí naši základnu v Dolánkách a pak už byl pomalu čas se na dva týdny rozloučit. Navigovali jsme s Tomem na Černý most, běželi jak blázni strašnou dálku z parkoviště, posledních pár minut dělali opičky před autobusem, zvedali Adama, aby se mohli muckat přes sklo xDDDDDDDD zamávali a čáu na Sněžce! :)

Bez keše by to nešlo. Natálková nás všechny štvala tím, že celý výlety čumí víc do mobilu, než na cestu a skoro snad i než na Adama :D Úplně Adam strčil ruku až po loket do takový díry, kam bych ji v životě nedala, úplně prostě že víte, že vás tam musí něco kousnout nebo tak xDDDDDDDDD A nakonec keš stejně byla úplně asi o dvacet metrů jinde :D

Úplně jsem nechtěla, aby odjížděla, protože to znamenalo, že se nebudu moc sama sobě vymlouvat na to, že se jí musíme věnovat na úkor práce :D Ta nám oběma s Tomem začínala přerůstat přes hlavu. Následovaly tři dny pracovního maratonu, ale povedlo se mi snad zbavit se všeho, co muselo být před dovolenou nekompromisně hotovo, postupně jsem poškrtala všechny to-do-listy na post-it papírkách po celém stole a dneska ráno je s dobrým pocitem posbírala,  vyhodila a za tři hodiny odjíždíme na zaslouženou dovolenou :) Užívejte si volno, za 10 dní jsem zpět!

No Comments

Leave a Reply