life & stories, travels, UK

July 31, Wednesday

posted by cassidy on 2013-07-31 at 10.01 AM, 2 comments

Mary psala, ať napíšu, jak vypadá můj běžnej pracovní den.. To je docela těžký, on totiž nevypadá. Tím, že děti nemají školu, neexistuje žádnej stereotyp ve smyslu, že jim připravím snídani, odvezu je, poklidím, přivezu, dohlídnu na úkoly apod. Den ode dne se vážně hodně liší, záleží, co mají a nemají děti za program. Minulý týden jsme byli hodně spolu s dětma, zatímco tenhle mají pony club camp, takže ráno zmizí a večer je mostmum přiveze, jezdí ona, protože každý den vozí i koně a s vlekem a dvěma koněma bych si asi úplně netroufla :D A já se víc věnuju domu, vaření a tak, je tu pořád spousta věcí, vidím děti jen ráno u snídaně a vrací se před večeří. Ale zkusím teda, co se dělo minulý týden.

Měla jsem obě menší děti celý pondělí a úterý nonstop, nikdo tu s námi nebyl. A musím říct, že docela záhul :D Prý, že budou unavený po víkendu, že nemusíme nic plánovat, že budou rádi, když si odpočinou… Jo, jasně :D Nebylo pět minut, kdy by nepožadovali nějaký program, naštěstí bylo horko, takže jsme se hodně koupali, Polly pořád drží její touha po tom, aby se naučila provaz a rozštěp, tak to jsme trénovaly, chodili jsme ven, na kola, soutěž ve vaření si vymysleli… To bylo fajn, to jsem měla hodinu pro sebe!  Nesměla jsem se jim vůbec věnovat, protože to bylo děsně tajný, co vaří. Že to pak rozseknu, ale musím to vidět až naservírovaný. Viděla jsem jen french toast a palačinku, peanut butter sušenky stihly shořet na prach. Že jsem jen zalapala po dechu, když jsem viděla ten výbuch bordelu v kuchyni asi netřeba zmiňovat :D Celkově dát na ně trochu pozor, zabavit je třináct hodin v kuse, do toho jim vařit a snažit se udržet dům v nějakým alespoň trochu pořádku mi dalo celkem zabrat, nechtěla bych to takhle mít každý den, dva bohatě stačily. Ale myslím, že jsme si to užili zase, to jo!

Freddieho skvělej “soutěžní” french toast a moje úterní lifesaving latté

Freddie v úterý odpoledne odjel ke kamarádovi, tak se s Natálkou domlouváme, že vyrazíme každá s jedním dítětem na výlet společně, skloubíme příjemný s užitečným, uvidíme se, zároveň zabijeme nějaký čas a všichni budeme mít dobrý pocit, že jsme byli na výletě. Winchester. Probíháme pár obchodů, její mladej za to může do zapovězenýho McD, moje má slíbenej ShakeAway :D Dáváme si nejvíc prasáckej shake, Zoe Zero, což zní úplně jako dieta podle mě. Nicméně složení následující: vanilková zmrzlina, Kinder Bueno, Fererro Rocher a mlíko xDDDD Chuť boží, no, ale říkaly jsme si, že kdybysme snědly všechno zvlášť, máme z toho asi větší požitek. Jakože v tom byly semletý fakt celý balení těch sladkostí :D

“On má takový divný příjmení, nevím, jak se to čte… Polls, jak se vyslovuje jeho příjmení? Je to R, H…”
“Martin.” 

Ve středu se vracela z prodlouženýho víkendu hostmum, velkou část dne jsme strávili všichni rozebíráním tašek, úklidem pokojíčků, prádlem apod. Čtvrtek byl fajn, pracovala jsem nějaký hodiny navíc, což se vždycky hodí, a ještě takovým způsobem, že mě z usínání na sluníčku na trávě u tenisovýho kurtu, kam jsem vzala Freddieho a jeho kamaráda, probudila smska od Nat, jak spí na lavičce v ZOO :D Těžkej život. Chvíli jsem s Freddiem hrála, po dvanácti letech v ruce tenisová raketa, to jde :) Ale něco málo tam zůstalo, říkal, že se mu se mnou hraje fakt dobře. Večer pak dokonce přišel s tím, jestli bysme si někdy nejeli zahrát spolu sami, cute. A že ví i o lepším kurtu kousek dál, že by mě chtěl vzít tam. Tak doufám, že pojedem, asi mě to docela bavilo :) Upekla jsem jim skvělý mandlovo borůvkový muffiny k svačině, nadšení, žejo :) Večer poprvý v Crown Inn, jediným podniku tady ve vesnici. Kulečník, šipky a následně milion zpráv v noci o párty v Camdenu. A že prej chybím i. Špatný načasování nebo místo, no, párty v týdnu umíme sice dobře, ale 80 mil je 80 mil :D

V pátek před oběděm všichni odjeli k babičce na návštěvu, já se o svojí pauzu jela podívat za N., musí si člověk pořád něco vymýšlet takhle, aby neměl pocit, že plýtvá čas. Pak mám stíhat něco u počítače teda. A musím usínat v noci u psaní. Vrátila jsem se zpět odpracovat si svoje odpolední dvě hodiny poslední, sbalila tři obří tašky věcí, oblečení, bot, kosmetiky, jídla a elektroniky na celý víkend a adios, za holkama jedu. A jak to bylo dál už jste četli v přechozím postu :)

2 Comments

  • Reply Jane 2013-08-04 at 4.16 PM

    Ty muffiny! <3
    A Zoe Zero zní jako dieta! Ale v praxi si to nějak nedokážu představit. :DDD

  • Reply Mary 2013-08-02 at 9.07 AM

    dík!

  • Leave a Reply