fashion, life & stories

July 24, Saturday

posted by cassidy on 2010-07-25 at 7.29 AM, 4 comments

Včera už jsem skoro usínala, když jsem se dozvěděla, že se na poslední chvíli mění čas našeho dnešního odjezdu do Harrachova a že nás Luboš s Élou vyzvednou “jen” o dvě hodiny dřív, než jsme počítali a panika prostě! Nemám ráda, když se to takhle narychlo všechno mění. Počítali jsme s Tomem, jak si krásně nakoupíme v klidu ráno, on měl v plánu balit, já dobalovat a počítala jsem, že fakt stihnu milion věcí ještě. Tak jsem si nastavila budík a ještě vám stihnu napsat, ale stejně prostě, chápete :) Ve čtvrtek jsem zpátky.

Snad po dvou letech u mě spaly holky a úplně jsme vzpomínaly, jak jsme u sebe spaly dřív snad každej tejden a do rána koukaly na filmy a přežíraly se do stavu, kdy už se nemůžete ani zvednout z postele. Na chvíli jsme si šly sednout do Barakudy na koktejl a trochu se socializovat prostě. Z postelí jsme pak pozdějš za přítomnosti jídla, který se dá dobře kousat (Éla si nechala znova dát rovnátka totiž a to hodně bolej zuby pár dní po tom, co to nasaděj) koukaly na poslední tři díly Pretty Little Liars, který nám utekly během dovolených a na Valentine’s day. Potřetí jsem viděla začátek, ještě před půlkou jsem odpadla :D Chtěla bych to někdy dokoukat docela už :D

Taky nás tu s babi byla navštívit a zkontrolovat teta. To je vždycky fajn, je strašně hodná a protože má dva dospělý kluky, tak rozmazluje a všichni jsou spokojený :D Žily jsme si tu dva dny jak prasátka v žitě, byly jsme v restauraci, jedly zmrzliny, válely se na zahradě, chytaly poslední bronz před rapidním ochlazením, pily samý virgin mojita a frappé se zmrzlinou, drbaly a lakovaly si nehty. Prošly jsme pár obchodů a Jana usoudila, že rozhodně nemůžu žít bez vysokánskejch botek za absolutně směšnou cenu, tak je teda mám.

Připadám si v nich jak na chůdách, ale na druhou stranu v nich nohy vypadaj skvěle. Na dlouhý túry teda ale nebudou, nejsem na 10 cm klín zrovna zvyklá a musím se docela pekelně soustředit, abych neskončila jako Gaga, kterou sbíral sekuriťák, protože toho já nemám, žejo, a co bych pak dělala. Ale když je vidím na nohách, ještě víc si přeju umět chodit na nějakejch 12 cm jehlách aniž bych u toho vypadala jako robokop a každým krokem riskovala zlomenou nohu. A ještě víc chci nějaké “použitelnější” botky ve světlé barvě, béžové nebo takhle světle růžové.

4 Comments

 • Reply Adelka 2010-07-26 at 12.04 AM

  ty boty jsou nadherny a jak rekla Lou, je to nejlepsi trenink na jehly =)
  kde jsi je koupila?
  doufam, ze si uzijes dovolenou =)

 • Reply Lou 2010-07-25 at 8.40 PM

  Ve finále 10 cm nemají, když od toho “doečteš” tu “platformu” nebo spíš podrážu, kterou máš pod špičou, tak můžou mít tak 8. Takže spíš 7,5 – což je standartnější velikost. A na boráh s klínem se chodí vlastně božky.. Když máš jen samotný podpatek je to horší, ale je to nadruhou stranu ten nejlepší “trénink” na 12ti cm jehly ;)

 • Reply Michelle :) 2010-07-25 at 11.52 AM

  tak ty boty jsou nádherný :)

 • Reply Barb 2010-07-25 at 8.53 AM

  Barakuda je u nas silenej pajzl XD

 • Leave a Reply