life & stories

December 2, Thursday

posted by cassidy on 2010-12-02 at 3.35 PM, 5 comments

Mám právě příjemné dvě hodiny čekání na nácvik ve škole. Zabalila jsem poslední balíčky naušnic pro poslední došlé platby, dojídáme zbytek bonbónů, které jsem dostala mimo jiné jako suvenýr z Francie (extra návykový, vždycky sním celej balík během dne :D). Martin a Gábi zrovna donesli další várku jídla, si tu to čekání příjemňujeme alespoň takhle :))

Tenhle týden mi dobře utekl. V úterý jsem si vzala ve škole volno a byla jsem v Praze, tak se mi to tak jakože víkendově rozdělilo a přijde mi, že je třeba úterý teprve.

O víkend plánuju pečení. Pořád nevím určitě, který druhy, ale každopádně se na to těším. Perníčky, linecký, vanilkový rohlíčky, vosí hnízda (ty až později), to je klasika… Ale dál, chci letos vyzkoušet ještě další. Dejte tipy, i recepty klidně na nějaký úža cukroví!

Líbí se mi to počasí. Strašně  strašně strašně bych chtěla jet na hory a doufám, že aspoň na nějakej den pojedu.

Štve mě, jak každej nadává. Nadávali jste s létě na horko, teď se vám zas nelíbí, že mrznem. Prostě je to tak každej rok, už by to chtělo, aby se s tím všichni smířili a začali si užívat to, co zrovna je. Líbí se mi našich třicet čísel bílýho sněhu, ze kterýho se v těhlech teplotách břečka vážně jen tak nestane. Vzhledem k tomu, že patřím k tý šťastnější části obytel, která do školy táhne dva kilometry pěšky, jsem ušetřená dvakrát denně odmetat nově napadanej sníh z auta, tak možná i proto třeba. Ale fakt přestaňte nadávat, budou vánoce ^^

5 Comments

 • Reply Angelina 2010-12-04 at 9.53 PM

  Ja som v lete nenadávala na teplo :) Ja zo zásady nadávam len na zimu ;) :D

 • Reply april 2010-12-04 at 4.29 PM

  taky mám v plánu pečení, máš tu ještě někde recept na ty perníčky, co jsi ho sem dávala asi před rokem? pekla jsem podle něj jednou a už nechci jiný:))

 • Reply Jane 2010-12-03 at 9.18 AM

  Jasně, že si každej pořád na každý počasí stěžuje, to už k tomu nějak patří, lidi si potřebují nějak uvolnit energii. :) Ale já miluju sníh, když je to sníh a ne břečka. Nejlíp by teď bylo na nějaké horské chatičce. :)

  Jinak jsi mi udělala chutě na vosí hnízda, tak “pěkně” děkuju. :PP

 • Reply skalain 2010-12-03 at 1.22 AM

  ja ten snih miluju, snih je skvelej, vypada to jako v pohadce, ale jestli snih znamena, ze nepoleti letadlo do Prahy, tak je to ten nejdebilnejsi snih a ja ho nesnasim….

 • Reply Kryštof 2010-12-02 at 7.28 PM

  Miluju sníh a zimu! :) naprosto s tebou souhlasím, pořád každej brečí a stěžuje si :D

 • Leave a Reply