life & stories

April 28, Wednesday

posted by cassidy on 2010-04-28 at 8.22 PM, 9 comments

Pěkně mi to jde. Zavřela jsem si Operu, víte. Jako se skoro napsaným zápiskem. Naštvalo mě, že se mi trochu sekla a místo abych počkala, tak jsem si to radši vypla. Hm. A ne, koncept se mi právě kuli tomu neuložil. Poslední dobou na vás kašlu. Cejtím se fakt dobře, netrávim celý dny u počítače a tak. Jsem takovej skoro typickej teenager konečně xD Nemám prachy (čemuž jsem za poslední rok dva vážně odvykla), protože nemám práci žádnou. Zato mě baví flákat se po venku. Občas si na mě i někdo udělá čas a jdeme :) Taky jim jak čuně, třeba Golfa k sobotnímu obědu.. Už ani škola mě netočí, prostě tam tak nějak docházim a snažim se nenechat se naštvat. Mám se prostě fajn :)

Nejhezčí bonbóny :)) Lonka se jmenujou a jsou to ovocný sisinky takový.

Včera jsme zrovna s holkama byly venku. Jako kdysi úplně . Ela vzala z domova vidličky, koupily jsme si u Číňana nudle, vzaly jsme si je do parku na lavičku.. Natiskla jsem holkám k všeobecný radosti každý jeden obrázek na nehet, protože na víc nebyly podmínky moc a zas jsme si to po delší době užily :)

<3333333

Začalo mě bavit číst zase. Mám takový období vždycky.. Buď louskam knížku za knížkou, nebo půl roku na nic nehmátnu, když mám zrovna dost věcí, co musím udělat a tak. I povinná četba mě bavila teď dokonce :)  Dneska jsem se začetla na tři hodiny na zahradě, dobíjela jsem baterky na sluníčku, jdu se koupat pak a uplně vypálený tílko né :D trošku do červena, ale do rána to snad ztmavne.

Jak je krásně teď furt, vidím se už jen prostě u moře, rozpláclá na sluníčku s časopisem a těma mejma a nevnímam realitu moc :D

Těším se na pátek. Jedeme hromadně na Majáles do Stromovky, koho z vás tam potkám? ;) Hlavně, ať neleje proboha. A přemejšlim, jestli si vzít zimní bundu nebo ne. Je to takový blbý a nechce se mi táhnout do školy, protože jedu rovnou, ale určitě mi večer bude hrozná zima. Si jí vezmu asi teda.

Takhle nám to rozrasili před barákem teď. Zakopávaj elektriku. Ale makaj tu lidi, který normálně nemakaj, tak z toho mám radost :D

Finally ^^ Po měsíci neježdění a ještě k tomu jiným autem je to jak učit se znova řídit. Ale stále žiju / žijeme / žijou. Všichni.

Taková pozitivní tahle, co?

Knížka moje poslední teď, co jsem dočetla dneska. Taková naivní a vážně hodně “oddechová” , ale bavila mě. Dostala jsem jí od dvojčátek k narozeninám. Vybrala jsem si jí za kilo ve výprodeji v Luxoru xD

A nehty jedny. Takový krajkový. Trošku maličko mi připomínaj lahvičku parfému Christiny Aguilery.

Jsem se vám zapomněla pochlubit, že mám teď samý takový supercool spamy v komentářích. Musim si sem dát nějaký políčko otravný asi. Oni vždycky zkopírujou nějakej předchozí komentář a vložej ho znova a vždycky je jméno klučičí. A víte, co já tu mám za komentáře, žejo. Samý o lakování nehtů a tak. Takže mě to spíš vždycky pobaví, než aby mě to naštvalo, když to mažu. I když teď, když je jich 10+ denně, pomalu mě to otravovat začíná.

9 Comments

 • Reply Maya 2010-05-01 at 9.14 PM

  Vidím, že ti taky dali ten krásný Nemyslíš Zaplatíš obal :D :D

 • Reply natie 2010-05-01 at 12.26 PM

  ty bombonky vypadaj užasně:)

 • Reply Erika 2010-04-30 at 9.20 PM

  mňam tie cukríky vyzerajú ako z lushu. A to jazdenie znám. To je strašne zlé jazdiť na inom aute, ja už len to chcem na ktorom som sa učila jazdiť .))

 • Reply Natálijka Black. 2010-04-29 at 4.22 PM

  jednou NEMYSLÍŠ ZAPLATÍŠ dopadne. pořád čumim všude možně jenom ne na silnici XDDD

 • Reply Foly D. Sante 2010-04-29 at 2.24 PM

  krasne nechtiky:))
  fuha,gratulujem k vodicaku-.ja si nechem robit-nemam na to neervy:Dradsej sa budem trieskat v metre/autobusoch…

 • Reply konzuela 2010-04-29 at 6.14 AM

  tak ty nehty jsou fakt skvělý:))
  a gratuluju k řidičáku

 • Reply ifcica 2010-04-28 at 8.38 PM

  Nehty jsou dost dobry :))

 • Reply katie 2010-04-28 at 8.36 PM

  ja takovy veci jako nudle nejim,ale na tyhle mam chut :D ty nehty jsou pekny, asi si taky koupim ty razitka at mam takove pekne obrazky!

 • Reply p. 2010-04-28 at 8.35 PM

  takovej uplne atypickej post :o) nehry jsou nejkrasnejsi!

 • Leave a Reply